Kolejny temat o drukarce 3D LUME.

Tutaj można pochwalić się drukarką już uruchomioną bądź kupioną
GGonsior
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 12
Posty: 39
Rejestracja: 12 lis 2016, 18:47

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: GGonsior »

ali87 pisze: [...]
Na temat samego wydruku się nie wypowiem bo jeszcze nic nie wydrukowałem. W tym tygodniu jak dostanę grzałkę to może w końcu z tym ruszę.
Sorry za ścianę tekstu, może to jakoś pomoże w podjęciu decyzji.
Nie przepraszaj :git: Pomaga bo zawsze +X do wiedzy o Lume (coraz bardziej się skłaniam do tej drukareczki) :)
Dziękuje :piwo:
ali87
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 100
Posty: 103
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:11
x 3

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: ali87 »

Nie ma za co.
Poczekaj jeszcze trochę, pojawi się może więcej opinii i będziesz miał większą pewność że akurat ta drukarka będzie odpowiednia ;) Jak coś druknę to może podrzucę. Jakbyś potrzebował jakieś foty to pisz śmiało mogę wsio obcykać ;)
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 21
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: virgin71 »

ali87 pisze:Witam, jestem jednym z nabywców
Nie wiem czy warto to komentować. Jakaś moderacja by się tu przydała, bo to już jest kpina z tą drukarką.
Awatar użytkownika
LUME
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 117
Posty: 161
Rejestracja: 02 paź 2016, 17:49
x 21

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: LUME »

Kpina bo powstał estetyczny produkt, który jest w przyzwoitej cenie?

Niestety nie nadążyłem z aktualizacją instrukcji za co wszystkich nabywców przepraszam.
Jednak oferują swoją pomoc telefoniczną, mailową. Jeżeli ktoś jest nie zadowolony to również przyjmę zwrot nawet po 14 dniach.
Nad instrukcją cały czas pracuję i doprowadzę do tego aby wszystko było jeszcze bardziej czytelne i prostsze w złożeniu.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 41
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: FlameRunner »

LUME, czy mógłbym, jako admin forum reprapy.pl, uzyskać egzemplarz do przetestowania i zrecenzowania? Myślę że to dobry sposób na rozwianie wątpliwości dotyczących samej drukarki jak i marketingu.
marek91
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 99
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: Kopytko »

virgin71 pisze:
ali87 pisze:Witam, jestem jednym z nabywców
Nie wiem czy warto to komentować. Jakaś moderacja by się tu przydała, bo to już jest kpina z tą drukarką.
Virgi dajmy szanse. Konstrukcja wyglada na dobra alternatywe dla tych chinskich gniotow. Do projektanta drukrki naprawde przydala by Ci sie recenzja doswaiadczonych drukarzy bo nikt nie oprze swojej opini na nowonabywcach bez doswiadczenia.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 21
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: virgin71 »

LUME pisze:Kpina bo powstał estetyczny produkt, który jest w przyzwoitej cenie?

Niestety nie nadążyłem z aktualizacją instrukcji za co wszystkich nabywców przepraszam.
Jednak oferują swoją pomoc telefoniczną, mailową. Jeżeli ktoś jest nie zadowolony to również przyjmę zwrot nawet po 14 dniach.
Nad instrukcją cały czas pracuję i doprowadzę do tego aby wszystko było jeszcze bardziej czytelne i prostsze w złożeniu.
Doceniam produkt. Kpiną jest marketing tego typu.
Super, że oferujesz pomoc, super, że przyjmujesz zwroty, super ją robisz. Wrzucanie peanów nad drukarką, innych użytkowników, będącymi odpowiedzią na sugestie innych nie jest super. Wygląda to bardzo nieprofesjonalnie.

Ja mam nadzieję, że odniesiesz sukces większy niż Olszytńska zetka, tylko proszę, nie metodami "januszy biznesu". Na prawdę to jest czarny PR.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 25
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: marek91 »

Filip, świetna propozycja, czekam na efekty :D
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 1196
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: emartinelli »

Ejj, na tej zasadzie to ja tez bym chciał dostać drukarkę do pobawienia się i zrecenzowania ;)
A tak na poważnie, z tego co widziałem oceniłbym ją jako dobra alternatywa do chińskich podróbek i3 z taką sobie jakością wydruków. Dla początkujących z małym budżetem może to i spełni oczekiwania, ale podejrzewam, że większości stałych bywalców forum już nie.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 25
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Pierwsza drukarka do ok 1500zł

Post autor: marek91 »

Emartinelli, pamiętasz jak skończyły inne tanie drukarki? Jak chociażby Idea Lab, Jelweki itd? Prawdziwy problem to nie jakość tylko model biznesowy...
Zablokowany

Wróć do „Drukarki FDM/FFF - wszystkie pozostałe”