- Strona główna Portal Wykaz forów mChat
-
- Dzisiaj jest 06 cze 2026, 04:19
- Strefa czasowa UTC+02:00
mChat
Potwierdź
- Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:34ejaj takie mądre nie jest żeby robić za skajnet a poziom durnoty jaki wypływa przebija wszystko
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:34raczej sami
-
majek • 06 cze 2026, 01:26tylko pytanie czy skynet nas wyeliminuje jako główny problem, czy sami się wyeliminujemy promując głupotę i niekompetencję,
tak czy siak, to warto już szukać swojej jaskini
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:21innymi słowy mając internet i łączność z całym światem powoli wracamy do czasów encyklopedii
-
majek • 06 cze 2026, 01:20no jest kupa,
na yt powstają 'legitne' kanały, yt mi podsyła w propozycjach, bo temat dla mnie ciekawy,
tylko problem jest taki, że po obejrzeniu kilku filmów odpuściłem - pal licho, że wygenerowane ejajem, ale problem jest taki, że nie ma jak zweryfikować tych informacji i mimo, że niby wiarygodne, to może być też w 100% zmyślone,
poczekam aż o tych rewelacjach powie jakiś człowiek z czasów przedejajowych -
dziobu • 06 cze 2026, 01:15kiedyś szukałeś jak wygląda most któy wpada w wibracje czy jak przeszło tsunami to był filmy na których to było
dziś to głównie ejaj-wysrywy -
dziobu • 06 cze 2026, 01:14na yt masa wygenerowanych filmików
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:13boje sie pokolenia wychowanego na takiej fikcji
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:13zdjęcia też odchodzą w zapomnienie bo ejaj wszystko potrafi wygenerować
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:13i taki szit sie z tego robi
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:13problem taki że klasyczna wyszukiwarka znajduje treści na stronach wygenerowanych przez ejaja przez co też jest bezwartościowa
-
majek • 06 cze 2026, 01:12gugiel jest już prawie nieużywalny,
najgorsze, że w tym podsumowaniu zmyśla i podaje nieprawdziwe informacje,
już w sumie nauczyłem się to g*wno ignorować albo chociaż sprawdzać,
bo ejaj jak to ejaj - nie powie, że czegoś nie wie, nie znalazł
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:09albo ejaj to wynik w wyszukiwarce albo jakieś debile na jutubie mówią co im ejaj o tym powiedział
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:08paczam w tym p2 jest lepsza od x1 i jak na razie wszystko to jakieś wysrywy
słaby ten internet sie zaczyna robić przez ejaje -
dziobu • 06 cze 2026, 01:01ciulowy plastik, wolny druk ale kolejne etui z gumy na komórke gotowe
-
dziobu • 06 cze 2026, 01:01dreamer to jednak kurde przyzwoita maszyna
-
dziobu • 06 cze 2026, 00:53ja mam kubeczek 0.3 i też dolewam; formalnie to cały czas to samo wino
-
majek • 06 cze 2026, 00:53piję ze szklaneczki 0.2l, tylko często trzeba do niej dolewać
-
dziobu • 06 cze 2026, 00:49taaa
jedno
bez pojemności to se możesz
-
majek • 06 cze 2026, 00:48ajtam, jedno piwko to na ugaszenie pragnienia
-
dziobu • 06 cze 2026, 00:40a no tak; piątek i wszyscy pochlali
-
dziobu • 06 cze 2026, 00:25drimer sie naprawił
-
dziobu • 05 cze 2026, 23:51no stare, październik 2024
-
majek • 05 cze 2026, 23:48a to przepraszam, google ma nieaktualne zdjęcia na streetview
Kto czatuje
Na czacie nikogo nie ma
Czat odświeża się co 100 sekund
Odświeżanie…