mChat

  • Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • Rozarh1 minutę temu
    dziobu pisze: 18 cze 2026, 16:20 zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
    dokładnie. Kossel wydrukował wazę "Prusy" z tego filamentu na dyszy 0,6 i w wydruku są wielkie japy...
  • dziobu2 minut temu
    zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
  • Rozarh2 minut temu
    może ten filament ma ambicję być drukowany tylko na Prusa i klonach?
  • dziobu3 minut temu
    ciekawe jest to że obojętne czy wydruk trwa 20 minut czy 20 godzin; przejdzie ok nawet bez suszenia ale złamie się minutę po zakończeniu
  • Rozarh3 minut temu
    a tak całe 3h druku się normalnie odwija i nic się nie dzieje :)
  • dziobu3 minut temu
    mam kilka takich
  • Rozarh3 minut temu
    teraz Miśka z niego drukuje - i jakoś się łamie dokładnie w momencie gdy wydruk się kończy :D
  • Rozarh4 minut temu
    ten filament się łamał na Kosselu i Kobrze S1, nawet wtedy gdy był suszony w ACE i zwykłej suszarce
  • Rozarh4 minut temu
    Drukuję kratki do gruntu ze śmieciowego PLA
  • Rozarh5 minut temu
    Ale jaja
  • dziobu12 minut temu
    Zgarny pisze: 18 cze 2026, 15:58 fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić) ;)
    i na innym forum: "odkurzałem sobie samochód ale zapomniałęm z domu końcówek to skoczyłem na chwile na góre a jak wróciłem to odkurzacza nie było" :D
  • Zgarny22 minut temu
    patrzę że jeszcze jakaś oprócz wąskiej powinna być
  • Zgarny23 minut temu
    taki jak ten:
  • Zgarny25 minut temu
    zabiorę jutro do roboty filtry etc. żeb przedmuchać
  • dziobu25 minut temu
    co oznacza że to nie jest to samo; powinno być ale w istotnych częsciach nie musi
  • Zgarny25 minut temu
    fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić) ;)
  • dziobu26 minut temu
    taka sama funkcjonalnie ale m.in inna obudowa
  • dziobu26 minut temu
    króki risercz - at to wersja budżetowa
  • Rozarh28 minut temu
    https://wikidevi.wi-cat.ru/MediaTek_MT7621 - jedyna różnica w CPU to literka "T", którą ma ERX, a MT nie. Nie znalazłem jeszcze jaka to różnica
  • majek40 minut temu
    większość 'portowania', to się zazwyczaj zaczyna na poziomie systemu - zostawia oryginalny kernel i podmienia się całą resztę systemu,
    identycznie w orangepi, komórkach itp.
    na koniec przychodzi jakiś mastamotherhacker i czasem mu się uda te wszystkie DT i patche do kernela jakoś sportować do mainline, ale to i to nie zawsze, bo producenci lubią modyfikacje na zasadzie 'działa to nie ruszać' i żaden nowy kernel z tymi przeróbkami później nie działa, takie haki na hakach
  • Rozarh43 minut temu
    Mam ten router - jak się upewnię, że można go będzie odceglić w razie "W" to mogę się nim bawić ;)
  • majek45 minut temu
    i w booloaderze, i w kernelu,
    słabo to widzę jak ktoś mówi, że hardware jest taki sam, bo procesor jest taki sam.
  • dziobu46 minut temu
    ale jeśli zewnętrzne peryferia są inne to wtedy faktycznie może to byż duży problem
  • dziobu47 minut temu
    wysra to nie; pewnie trzeba będzie srogo pogrzebać w dokumentacji

Kto czatuje

Czat odświeża się co 100 sekund