- Strona główna Portal Wykaz forów mChat
-
- Dzisiaj jest 18 cze 2026, 16:34
- Strefa czasowa UTC+02:00
mChat
Potwierdź
- Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
-
Rozarh • 7 minut temua za jakiś czas trawa to zarośnie a PLA się rozłoży prędzej czy później
-
Rozarh • 8 minut temuale to i tak pójdzie do ziemi, żeby robot koszący się nie zakopywał
-
Rozarh • 9 minut temu*rainbow
-
Rozarh • 9 minut temufilament jest "raindow" - co jakiś czas zmienia kolor. Więc każda kratka ma inny odcień
-
dziobu • 13 minut temuzeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
-
Rozarh • 13 minut temumoże ten filament ma ambicję być drukowany tylko na Prusa i klonach?
-
dziobu • 14 minut temuciekawe jest to że obojętne czy wydruk trwa 20 minut czy 20 godzin; przejdzie ok nawet bez suszenia ale złamie się minutę po zakończeniu
-
Rozarh • 14 minut temua tak całe 3h druku się normalnie odwija i nic się nie dzieje
-
dziobu • 14 minut temumam kilka takich
-
Rozarh • 14 minut temuteraz Miśka z niego drukuje - i jakoś się łamie dokładnie w momencie gdy wydruk się kończy
-
Rozarh • 15 minut temuten filament się łamał na Kosselu i Kobrze S1, nawet wtedy gdy był suszony w ACE i zwykłej suszarce
-
Rozarh • 15 minut temuDrukuję kratki do gruntu ze śmieciowego PLA
-
Rozarh • 16 minut temuAle jaja
-
dziobu • 23 minut temu
i na innym forum: "odkurzałem sobie samochód ale zapomniałęm z domu końcówek to skoczyłem na chwile na góre a jak wróciłem to odkurzacza nie było"Zgarny pisze: 18 cze 2026, 15:58 fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić)
-
Zgarny • 33 minut temupatrzę że jeszcze jakaś oprócz wąskiej powinna być
-
Zgarny • 33 minut temu
-
Zgarny • 33 minut temutaki jak ten:
-
Zgarny • 36 minut temuzabiorę jutro do roboty filtry etc. żeb przedmuchać
-
dziobu • 36 minut temuco oznacza że to nie jest to samo; powinno być ale w istotnych częsciach nie musi
-
Zgarny • 36 minut temufajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić)
-
dziobu • 37 minut temutaka sama funkcjonalnie ale m.in inna obudowa
-
dziobu • 37 minut temukróki risercz - at to wersja budżetowa
-
Rozarh • 39 minut temuhttps://wikidevi.wi-cat.ru/MediaTek_MT7621 - jedyna różnica w CPU to literka "T", którą ma ERX, a MT nie. Nie znalazłem jeszcze jaka to różnica
-
majek • 50 minut temuwiększość 'portowania', to się zazwyczaj zaczyna na poziomie systemu - zostawia oryginalny kernel i podmienia się całą resztę systemu,
identycznie w orangepi, komórkach itp.
na koniec przychodzi jakiś mastamotherhacker i czasem mu się uda te wszystkie DT i patche do kernela jakoś sportować do mainline, ale to i to nie zawsze, bo producenci lubią modyfikacje na zasadzie 'działa to nie ruszać' i żaden nowy kernel z tymi przeróbkami później nie działa, takie haki na hakach
Kto czatuje
Czat odświeża się co 100 sekund
Odświeżanie…