mChat

  • Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • sagittario22 minut temu
    bry
  • Adinfo54 minut temu
    lubi tę wiadomość
    Jarewa pisze: 15 cze 2026, 09:57 Kawa to tylko z fusami :D
  • Jarewa56 minut temu
    Kawa to tylko z fusami :D
  • @GUTEK@59 minut temu
    a dyspensera do kawy jeszcze nie dorabiają? :DD
  • Jarewa15 cze 2026, 09:52
    Widziałem projekty do bambusow pompka i wciskanie powietrza w rurkę co podaje filament
  • Jarewa15 cze 2026, 09:51
    No byl bo zaczyna to denerwować
  • @GUTEK@15 cze 2026, 09:48
    a taki był fajny :D
  • Jarewa15 cze 2026, 09:47
    *modowac
  • Jarewa15 cze 2026, 09:45
    Trzeba mordować bambusa bo jednak cierpi na head ceerp
  • Jarewa15 cze 2026, 09:39
    Czyli idziesz do pracy jak wstaniesz :D
  • Andrzej_W15 cze 2026, 09:13
    lubi tę wiadomość
    Jarewa pisze: 15 cze 2026, 08:36 Zaspali :shock:
    A nie ja tak zawsze przychodzę do pracy. Mieli czas się przyzwyczaić :mrgreen:
  • @GUTEK@15 cze 2026, 08:37
    :shout:
  • Jarewa15 cze 2026, 08:36
    Zaspali :shock:
  • Jarewa15 cze 2026, 05:33
    :wave:
  • Andrzej_W14 cze 2026, 23:05
    lubi tę wiadomość
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted :crazy2:
    Kurna tak gonisz te roboty aż sam jakiegoś kupię :mrgreen:
  • Adinfo14 cze 2026, 22:35
    lubi tę wiadomość
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted :crazy2:
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:33
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:32
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:30
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:29 nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
    nie; techicolor to lata 20
    no przeca ogladalem 4 pancernych :D
  • dziobu14 cze 2026, 22:31
    a pierwsze filmy to chyba jeszcze końcówka XXw
  • dziobu14 cze 2026, 22:30
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:29 nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
    nie; techicolor to lata 20
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:29
    no poparzone ciulato się goi
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:29
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:19
    Adinfo pisze: 14 cze 2026, 22:13 jak kuźwa ktos w 86 roku wiedział po polu Higgsa
    bo tak myślisz że wtedy to ludzie żyli w czarno-białym świecie i tyle
    nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
  • Adinfo14 cze 2026, 22:25
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:24 a myślałem że to siemens ma ciulaty soft
    widocznie takie czasy
    o znam to bo kiedyś poszli w system obiegu dokumentów od nich i jazdy były, a programistów do tego mało posiadali
  • dziobu14 cze 2026, 22:24
    a myślałem że to siemens ma ciulaty soft
    widocznie takie czasy
  • Adinfo14 cze 2026, 22:24
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:23 mam g*wno soft do PLC; poprzednia wersja - 305MB. Nowa - 1.3GB i wymagany restart systemu
    co za zjeby
    skąd ja to znam, nie wiem co tam pakują ale to może faza programistów AI

Kto czatuje

Na czacie nikogo nie ma
Czat odświeża się co 100 sekund