mChat

  • Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • dziobuteraz
    po jakiejś ulewie woda wypłucze ten plastik i robot go równomiernie rozniesie po trawniku :D
  • @GUTEK@1 minutę temu
    lubi tę wiadomość
    Rozarh pisze: 18 cze 2026, 16:25 ale to i tak pójdzie do ziemi, żeby robot koszący się nie zakopywał
    :crazy2:
  • Rozarh13 minut temu
    a za jakiś czas trawa to zarośnie a PLA się rozłoży prędzej czy później :P
  • Rozarh14 minut temu
    ale to i tak pójdzie do ziemi, żeby robot koszący się nie zakopywał
  • Rozarh14 minut temu
    *rainbow
  • Rozarh14 minut temu
    filament jest "raindow" - co jakiś czas zmienia kolor. Więc każda kratka ma inny odcień
  • Rozarh18 minut temu
    dziobu pisze: 18 cze 2026, 16:20 zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
    dokładnie. Kossel wydrukował wazę "Prusy" z tego filamentu na dyszy 0,6 i w wydruku są wielkie japy...
  • dziobu19 minut temu
    zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
  • Rozarh19 minut temu
    może ten filament ma ambicję być drukowany tylko na Prusa i klonach?
  • dziobu19 minut temu
    ciekawe jest to że obojętne czy wydruk trwa 20 minut czy 20 godzin; przejdzie ok nawet bez suszenia ale złamie się minutę po zakończeniu
  • Rozarh19 minut temu
    a tak całe 3h druku się normalnie odwija i nic się nie dzieje :)
  • dziobu19 minut temu
    mam kilka takich
  • Rozarh20 minut temu
    teraz Miśka z niego drukuje - i jakoś się łamie dokładnie w momencie gdy wydruk się kończy :D
  • Rozarh20 minut temu
    ten filament się łamał na Kosselu i Kobrze S1, nawet wtedy gdy był suszony w ACE i zwykłej suszarce
  • Rozarh21 minut temu
    Drukuję kratki do gruntu ze śmieciowego PLA
  • Rozarh21 minut temu
    Ale jaja
  • dziobu28 minut temu
    Zgarny pisze: 18 cze 2026, 15:58 fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić) ;)
    i na innym forum: "odkurzałem sobie samochód ale zapomniałęm z domu końcówek to skoczyłem na chwile na góre a jak wróciłem to odkurzacza nie było" :D
  • Zgarny38 minut temu
    patrzę że jeszcze jakaś oprócz wąskiej powinna być
  • Zgarny39 minut temu
    taki jak ten:
  • Zgarny41 minut temu
    zabiorę jutro do roboty filtry etc. żeb przedmuchać
  • dziobu41 minut temu
    co oznacza że to nie jest to samo; powinno być ale w istotnych częsciach nie musi
  • Zgarny41 minut temu
    fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić) ;)
  • dziobu42 minut temu
    taka sama funkcjonalnie ale m.in inna obudowa
  • dziobu42 minut temu
    króki risercz - at to wersja budżetowa

Kto czatuje

Czat odświeża się co 100 sekund