- Strona główna Portal Wykaz forów mChat
-
- Dzisiaj jest 15 cze 2026, 09:56
- Strefa czasowa UTC+02:00
mChat
Potwierdź
- Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
-
@GUTEK@ • 1 minutę temua dyspensera do kawy jeszcze nie dorabiają?
-
Jarewa • 3 minut temuWidziałem projekty do bambusow pompka i wciskanie powietrza w rurkę co podaje filament
-
Jarewa • 4 minut temuNo byl bo zaczyna to denerwować
-
@GUTEK@ • 7 minut temua taki był fajny
-
Jarewa • 9 minut temu*modowac
-
Jarewa • 10 minut temuTrzeba mordować bambusa bo jednak cierpi na head ceerp
-
Jarewa • 17 minut temuCzyli idziesz do pracy jak wstaniesz
-
@GUTEK@ • 15 cze 2026, 08:37
-
Jarewa • 15 cze 2026, 08:36Zaspali
-
Jarewa • 15 cze 2026, 05:33
-
Andrzej_W • 14 cze 2026, 23:05lubi tę wiadomość
Kurna tak gonisz te roboty aż sam jakiegoś kupię@GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted
-
Adinfo • 14 cze 2026, 22:35lubi tę wiadomość@GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted
-
@GUTEK@ • 14 cze 2026, 22:33
-
dziobu • 14 cze 2026, 22:31a pierwsze filmy to chyba jeszcze końcówka XXw
-
@GUTEK@ • 14 cze 2026, 22:29no poparzone ciulato się goi
-
dziobu • 14 cze 2026, 22:24a myślałem że to siemens ma ciulaty soft
widocznie takie czasy -
dziobu • 14 cze 2026, 22:23mam g*wno soft do PLC; poprzednia wersja - 305MB. Nowa - 1.3GB i wymagany restart systemu
co za zjeby -
Adinfo • 14 cze 2026, 22:23lubi tę wiadomość
tak też będzie, bo ja głupi zerwałem gorący klej ze skórą ;p -> ale spoko, na mnie i tak się goi jak na psie
Kto czatuje
Czat odświeża się co 100 sekund
Odświeżanie…