mChat

  • Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • Andrzej_W10 cze 2026, 19:35
    lubi tę wiadomość
  • Andrzej_W10 cze 2026, 19:16
    @GUTEK@ pisze: 10 cze 2026, 14:43 Olbrychski w Ranczu :facepalm:
    Jako ławeczka :DD
  • Fest10 cze 2026, 19:12
    Jako nowy Japycz?
  • @GUTEK@10 cze 2026, 14:43
    Olbrychski w Ranczu :facepalm:
  • sagittario10 cze 2026, 13:16
    no właśnie o dziwo przy wrzucaniu step nie mam problemów
  • dziobu10 cze 2026, 13:13
    nie wiem na czym i co drukujesz ale w standardowych profilach te kompensacje już są
  • sagittario10 cze 2026, 13:09
    kuwa, nawet kompensacja nie była potrzebna-prototyp od strzała pasuje :D
  • sagittario10 cze 2026, 12:28
    sprzęż działko gatlinga z systemem do rozpoznawania gołębi
  • @GUTEK@10 cze 2026, 12:01
    gniazda to mi nie zakłada, po prostu kręci się po podwórku, to podleci na parapet, to na kamerkę, a że to cholerstwo dość duże to jak się odbija minimalnie potrafi mi kamerka opaść
  • dziobu10 cze 2026, 11:58
    tu popularne są takie długie druty na gołębie; wiele razy widziałęm gniazda w tych drutach
  • @GUTEK@10 cze 2026, 11:53
    tak myślę jakies kolce wydrukować
  • @GUTEK@10 cze 2026, 11:52
    ano
  • dziobu10 cze 2026, 11:52
    o, *przedpołudniowe
  • dziobu10 cze 2026, 11:51
    popołudniowe zabawy z ptaszkiem? :D
  • @GUTEK@10 cze 2026, 11:50
    pieróńsko sroka zaś mi komerkę przestawiła :shout:
  • dziobu10 cze 2026, 11:41
    i stopy słonia
  • Andrzej_W10 cze 2026, 11:32
    sagittario pisze: 10 cze 2026, 10:49 brakowało mi nazewnictwa :D Dzięki.
    Tam jeszcze jest w parametrach kompensacją otworów
  • Andrzej_W10 cze 2026, 11:32
    lubi tę wiadomość
    dziobu pisze: 10 cze 2026, 10:56 Haj!
    :wave:
  • dziobu10 cze 2026, 10:56
    Haj!
  • sagittario10 cze 2026, 10:49
    brakowało mi nazewnictwa :D Dzięki.
  • sagittario10 cze 2026, 10:49
    o to, to
  • Andrzej_W10 cze 2026, 10:44
    sagittario pisze: 10 cze 2026, 10:42 gdzies kiedys widziałem jakaś rolkę gdzie gość to opisuje ale nie moge jej znaleźć
    kompensacja XY ?
  • sagittario10 cze 2026, 10:42
    gdzies kiedys widziałem jakaś rolkę gdzie gość to opisuje ale nie moge jej znaleźć
  • sagittario10 cze 2026, 10:41
    pytanko-w bambu studio jest może parametr który dopasuje wydruk tak aby wymiary zewnętrzne pokrywały się z modelem cad?

Kto czatuje

Na czacie nikogo nie ma
Czat odświeża się co 100 sekund