- Strona główna Portal Wykaz forów mChat
-
- Dzisiaj jest 10 cze 2026, 20:56
- Strefa czasowa UTC+02:00
mChat
Potwierdź
- Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
-
Andrzej_W • 10 cze 2026, 19:35lubi tę wiadomość
-
@GUTEK@ • 10 cze 2026, 19:28
-
Fest • 10 cze 2026, 19:12Jako nowy Japycz?
-
@GUTEK@ • 10 cze 2026, 14:43Olbrychski w Ranczu
-
sagittario • 10 cze 2026, 13:16no właśnie o dziwo przy wrzucaniu step nie mam problemów
-
dziobu • 10 cze 2026, 13:13nie wiem na czym i co drukujesz ale w standardowych profilach te kompensacje już są
-
sagittario • 10 cze 2026, 13:09kuwa, nawet kompensacja nie była potrzebna-prototyp od strzała pasuje
-
sagittario • 10 cze 2026, 12:28sprzęż działko gatlinga z systemem do rozpoznawania gołębi
-
@GUTEK@ • 10 cze 2026, 12:01gniazda to mi nie zakłada, po prostu kręci się po podwórku, to podleci na parapet, to na kamerkę, a że to cholerstwo dość duże to jak się odbija minimalnie potrafi mi kamerka opaść
-
dziobu • 10 cze 2026, 11:58tu popularne są takie długie druty na gołębie; wiele razy widziałęm gniazda w tych drutach
-
@GUTEK@ • 10 cze 2026, 11:53tak myślę jakies kolce wydrukować
-
@GUTEK@ • 10 cze 2026, 11:52ano
-
dziobu • 10 cze 2026, 11:52o, *przedpołudniowe
-
dziobu • 10 cze 2026, 11:51popołudniowe zabawy z ptaszkiem?
-
@GUTEK@ • 10 cze 2026, 11:50pieróńsko sroka zaś mi komerkę przestawiła
-
dziobu • 10 cze 2026, 11:41i stopy słonia
-
Andrzej_W • 10 cze 2026, 11:32
Tam jeszcze jest w parametrach kompensacją otworów
-
dziobu • 10 cze 2026, 10:56Haj!
-
sagittario • 10 cze 2026, 10:49brakowało mi nazewnictwa
Dzięki.
-
sagittario • 10 cze 2026, 10:49o to, to
-
Andrzej_W • 10 cze 2026, 10:44
kompensacja XY ?sagittario pisze: 10 cze 2026, 10:42 gdzies kiedys widziałem jakaś rolkę gdzie gość to opisuje ale nie moge jej znaleźć -
sagittario • 10 cze 2026, 10:42gdzies kiedys widziałem jakaś rolkę gdzie gość to opisuje ale nie moge jej znaleźć
-
sagittario • 10 cze 2026, 10:41pytanko-w bambu studio jest może parametr który dopasuje wydruk tak aby wymiary zewnętrzne pokrywały się z modelem cad?
Kto czatuje
Na czacie nikogo nie ma
Czat odświeża się co 100 sekund
Odświeżanie…