- Strona główna Portal Wykaz forów mChat
-
- Dzisiaj jest 10 cze 2026, 04:58
- Strefa czasowa UTC+02:00
mChat
Potwierdź
- Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
-
Adinfo • 10 cze 2026, 00:18lewa ręka, szlag jak się będę podcierał
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:18ostatnio same wypadki masz; weź usiądź i nic nie rób przez troche
-
Adinfo • 10 cze 2026, 00:17i muszę się zmeczyć, żeby zasnąć
-
Adinfo • 10 cze 2026, 00:17cześć, a ja siedze bo klejem na gorąco ręce poparzyłem i prawą nogę
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:16czesc
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:16ja tez lece; musze jutro drukarke spakowac a tak mi sie nie chce że aaaaaaaaaaaaaaaa
-
Fest • 10 cze 2026, 00:16Dobrej nocy.
-
Fest • 10 cze 2026, 00:16Czas na mnie, wino mi szumi i to już koniec z balonie. Muszę winnicę założyć
-
Fest • 10 cze 2026, 00:14Największy problem mam z połaczeniem aluminiowej karetki z narzędziami. No hi hi nie chce się to w róznych temperaturach łaczyć.
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:14a jak będzie opcja mieszania dysz 0.2 i 0.4 to już w ogóle bajka
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:13wychodzi to rewelacyjnie
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:13ja zaczałem robić gotowe obudowy z czołókami, to i sie kolory przydały
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:07jak tam zmiana trwa 5s to masz 207*5s czyli ~20min i drugie tyle na sam wydruk
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:06207 zmian filamentu; mam wpisane chyba 40s na zmianę, czyli jakieś 2.5h na czysto
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:06jak masz osobne narzędzia to zmiany są szybsze; ja teraz nie mam
-
Fest • 10 cze 2026, 00:05Będzie drogo, ale to w końcu hobby.
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:04parudniowe wydruki kolorowe już miałem; po prostu drukarki są mi teraz potzrebne
-
dziobu • 10 cze 2026, 00:04pewnie tak; chwilowo jednak mam inne rzeczy do zrobienia
-
Fest • 10 cze 2026, 00:03Szczęśliwi czasu nie liczą
-
Andrzej_W • 10 cze 2026, 00:03No jeden problem z głowy
https://www.youtube.com/watch?v=gJVQikjtDNs&t=1s
Kto czatuje
Na czacie nikogo nie ma
Czat odświeża się co 100 sekund
Odświeżanie…