• Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • Rozarh2 minut temu
    dziobu pisze: 18 cze 2026, 16:20 zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
    dokładnie. Kossel wydrukował wazę "Prusy" z tego filamentu na dyszy 0,6 i w wydruku są wielkie japy...
  • dziobu3 minut temu
    zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
  • Rozarh3 minut temu
    może ten filament ma ambicję być drukowany tylko na Prusa i klonach?
  • dziobu3 minut temu
    ciekawe jest to że obojętne czy wydruk trwa 20 minut czy 20 godzin; przejdzie ok nawet bez suszenia ale złamie się minutę po zakończeniu
  • Rozarh4 minut temu
    a tak całe 3h druku się normalnie odwija i nic się nie dzieje :)
  • dziobu4 minut temu
    mam kilka takich
  • Rozarh4 minut temu
    teraz Miśka z niego drukuje - i jakoś się łamie dokładnie w momencie gdy wydruk się kończy :D
  • Rozarh5 minut temu
    ten filament się łamał na Kosselu i Kobrze S1, nawet wtedy gdy był suszony w ACE i zwykłej suszarce
  • Rozarh5 minut temu
    Drukuję kratki do gruntu ze śmieciowego PLA
  • Rozarh6 minut temu
    Ale jaja
  • dziobu13 minut temu
    Zgarny pisze: 18 cze 2026, 15:58 fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić) ;)
    i na innym forum: "odkurzałem sobie samochód ale zapomniałęm z domu końcówek to skoczyłem na chwile na góre a jak wróciłem to odkurzacza nie było" :D
  • Zgarny23 minut temu
    patrzę że jeszcze jakaś oprócz wąskiej powinna być
  • Zgarny23 minut temu
    taki jak ten:
  • Zgarny25 minut temu
    zabiorę jutro do roboty filtry etc. żeb przedmuchać
  • dziobu26 minut temu
    co oznacza że to nie jest to samo; powinno być ale w istotnych częsciach nie musi
  • Zgarny26 minut temu
    fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić) ;)
  • dziobu27 minut temu
    taka sama funkcjonalnie ale m.in inna obudowa
  • dziobu27 minut temu
    króki risercz - at to wersja budżetowa
  • Rozarh29 minut temu
    https://wikidevi.wi-cat.ru/MediaTek_MT7621 - jedyna różnica w CPU to literka "T", którą ma ERX, a MT nie. Nie znalazłem jeszcze jaka to różnica

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 556 użytkowników online :: 11 zarejestrowanych, 1 ukryty i 544 gości (wg danych z ostatnich 10 minut)
Najwięcej użytkowników (57014) było online 07 kwie 2026, 23:59

Statystyki

Liczba postów: 166946 • Liczba tematów: 9169 • Liczba użytkowników: 5741 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: KiJacek