• Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • dziobu06 cze 2026, 01:34
    ejaj takie mądre nie jest żeby robić za skajnet a poziom durnoty jaki wypływa przebija wszystko
  • dziobu06 cze 2026, 01:34
    raczej sami
  • majek06 cze 2026, 01:26
    tylko pytanie czy skynet nas wyeliminuje jako główny problem, czy sami się wyeliminujemy promując głupotę i niekompetencję,
    tak czy siak, to warto już szukać swojej jaskini ;)
  • dziobu06 cze 2026, 01:21
    innymi słowy mając internet i łączność z całym światem powoli wracamy do czasów encyklopedii
  • majek06 cze 2026, 01:20
    no jest kupa,
    na yt powstają 'legitne' kanały, yt mi podsyła w propozycjach, bo temat dla mnie ciekawy,
    tylko problem jest taki, że po obejrzeniu kilku filmów odpuściłem - pal licho, że wygenerowane ejajem, ale problem jest taki, że nie ma jak zweryfikować tych informacji i mimo, że niby wiarygodne, to może być też w 100% zmyślone,
    poczekam aż o tych rewelacjach powie jakiś człowiek z czasów przedejajowych
  • dziobu06 cze 2026, 01:15
    kiedyś szukałeś jak wygląda most któy wpada w wibracje czy jak przeszło tsunami to był filmy na których to było
    dziś to głównie ejaj-wysrywy
  • dziobu06 cze 2026, 01:14
    na yt masa wygenerowanych filmików
  • dziobu06 cze 2026, 01:13
    boje sie pokolenia wychowanego na takiej fikcji
  • dziobu06 cze 2026, 01:13
    zdjęcia też odchodzą w zapomnienie bo ejaj wszystko potrafi wygenerować
  • dziobu06 cze 2026, 01:13
    i taki szit sie z tego robi
  • dziobu06 cze 2026, 01:13
    problem taki że klasyczna wyszukiwarka znajduje treści na stronach wygenerowanych przez ejaja przez co też jest bezwartościowa
  • majek06 cze 2026, 01:12
    gugiel jest już prawie nieużywalny,
    najgorsze, że w tym podsumowaniu zmyśla i podaje nieprawdziwe informacje,
    już w sumie nauczyłem się to g*wno ignorować albo chociaż sprawdzać,
    bo ejaj jak to ejaj - nie powie, że czegoś nie wie, nie znalazł :eek2:
  • dziobu06 cze 2026, 01:09
    albo ejaj to wynik w wyszukiwarce albo jakieś debile na jutubie mówią co im ejaj o tym powiedział :facepalm:
  • dziobu06 cze 2026, 01:08
    paczam w tym p2 jest lepsza od x1 i jak na razie wszystko to jakieś wysrywy
    słaby ten internet sie zaczyna robić przez ejaje
  • dziobu06 cze 2026, 01:01
    ciulowy plastik, wolny druk ale kolejne etui z gumy na komórke gotowe
  • dziobu06 cze 2026, 01:01
    dreamer to jednak kurde przyzwoita maszyna
  • dziobu06 cze 2026, 00:53
    ja mam kubeczek 0.3 i też dolewam; formalnie to cały czas to samo wino ;)
  • majek06 cze 2026, 00:53
    piję ze szklaneczki 0.2l, tylko często trzeba do niej dolewać :toast:
  • dziobu06 cze 2026, 00:49
    taaa
    jedno
    bez pojemności to se możesz ;)
  • majek06 cze 2026, 00:48
    ajtam, jedno piwko to na ugaszenie pragnienia ;)
Na czacie nikogo nie ma

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 431 użytkowników online :: 5 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 426 gości (wg danych z ostatnich 10 minut)
Najwięcej użytkowników (57014) było online 07 kwie 2026, 23:59

Statystyki

Liczba postów: 166788 • Liczba tematów: 9162 • Liczba użytkowników: 5735 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: jaercki