• Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • Jarewa1 minutę temu
    Widziałem projekty do bambusow pompka i wciskanie powietrza w rurkę co podaje filament
  • Jarewa1 minutę temu
    No byl bo zaczyna to denerwować
  • @GUTEK@4 minut temu
    a taki był fajny :D
  • Jarewa6 minut temu
    *modowac
  • Jarewa7 minut temu
    Trzeba mordować bambusa bo jednak cierpi na head ceerp
  • Jarewa14 minut temu
    Czyli idziesz do pracy jak wstaniesz :D
  • Andrzej_W40 minut temu
    lubi tę wiadomość
    Jarewa pisze: 15 cze 2026, 08:36 Zaspali :shock:
    A nie ja tak zawsze przychodzę do pracy. Mieli czas się przyzwyczaić :mrgreen:
  • @GUTEK@15 cze 2026, 08:37
    :shout:
  • Jarewa15 cze 2026, 08:36
    Zaspali :shock:
  • Jarewa15 cze 2026, 05:33
    :wave:
  • Andrzej_W14 cze 2026, 23:05
    lubi tę wiadomość
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted :crazy2:
    Kurna tak gonisz te roboty aż sam jakiegoś kupię :mrgreen:
  • Adinfo14 cze 2026, 22:35
    lubi tę wiadomość
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:33 @Adinfo kopsnij się do pszczyny https://m.olx.pl/d/oferta/robot-kiszacy ... 7Cpromoted :crazy2:
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:33
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:32
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:30
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:29 nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
    nie; techicolor to lata 20
    no przeca ogladalem 4 pancernych :D
  • dziobu14 cze 2026, 22:31
    a pierwsze filmy to chyba jeszcze końcówka XXw
  • dziobu14 cze 2026, 22:30
    @GUTEK@ pisze: 14 cze 2026, 22:29 nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
    nie; techicolor to lata 20
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:29
    no poparzone ciulato się goi
  • @GUTEK@14 cze 2026, 22:29
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:19
    Adinfo pisze: 14 cze 2026, 22:13 jak kuźwa ktos w 86 roku wiedział po polu Higgsa
    bo tak myślisz że wtedy to ludzie żyli w czarno-białym świecie i tyle
    nie wtedy juz mieli kolor, ale 2 wojna swiatowa byla czarno-biała :D
  • Adinfo14 cze 2026, 22:25
    dziobu pisze: 14 cze 2026, 22:24 a myślałem że to siemens ma ciulaty soft
    widocznie takie czasy
    o znam to bo kiedyś poszli w system obiegu dokumentów od nich i jazdy były, a programistów do tego mało posiadali
  • dziobu14 cze 2026, 22:24
    a myślałem że to siemens ma ciulaty soft
    widocznie takie czasy

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 167 użytkowników online :: 7 zarejestrowanych, 2 ukrytych i 158 gości (wg danych z ostatnich 10 minut)
Najwięcej użytkowników (57014) było online 07 kwie 2026, 23:59

Statystyki

Liczba postów: 166897 • Liczba tematów: 9167 • Liczba użytkowników: 5738 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: pieprz