• Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • dziobu4 minut temu
    po jakiejś ulewie woda wypłucze ten plastik i robot go równomiernie rozniesie po trawniku :D
  • @GUTEK@5 minut temu
    lubi tę wiadomość
    Rozarh pisze: 18 cze 2026, 16:25 ale to i tak pójdzie do ziemi, żeby robot koszący się nie zakopywał
    :crazy2:
  • Rozarh16 minut temu
    a za jakiś czas trawa to zarośnie a PLA się rozłoży prędzej czy później :P
  • Rozarh17 minut temu
    ale to i tak pójdzie do ziemi, żeby robot koszący się nie zakopywał
  • Rozarh18 minut temu
    *rainbow
  • Rozarh18 minut temu
    filament jest "raindow" - co jakiś czas zmienia kolor. Więc każda kratka ma inny odcień
  • Rozarh21 minut temu
    dziobu pisze: 18 cze 2026, 16:20 zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
    dokładnie. Kossel wydrukował wazę "Prusy" z tego filamentu na dyszy 0,6 i w wydruku są wielkie japy...
  • dziobu22 minut temu
    zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
  • Rozarh22 minut temu
    może ten filament ma ambicję być drukowany tylko na Prusa i klonach?
  • dziobu22 minut temu
    ciekawe jest to że obojętne czy wydruk trwa 20 minut czy 20 godzin; przejdzie ok nawet bez suszenia ale złamie się minutę po zakończeniu
  • Rozarh23 minut temu
    a tak całe 3h druku się normalnie odwija i nic się nie dzieje :)
  • dziobu23 minut temu
    mam kilka takich
  • Rozarh23 minut temu
    teraz Miśka z niego drukuje - i jakoś się łamie dokładnie w momencie gdy wydruk się kończy :D
  • Rozarh24 minut temu
    ten filament się łamał na Kosselu i Kobrze S1, nawet wtedy gdy był suszony w ACE i zwykłej suszarce
  • Rozarh24 minut temu
    Drukuję kratki do gruntu ze śmieciowego PLA
  • Rozarh25 minut temu
    Ale jaja
  • dziobu32 minut temu
    Zgarny pisze: 18 cze 2026, 15:58 fajny odkurzaczyk akumulatorowy znalazłem jak z roboty wracałem, nie dosyć że działa, to na dodatek zasilacz i elektroszczotkę ma(choć wąskiej z zestawu już brakowało - będę musiał narysować i ulepić) ;)
    i na innym forum: "odkurzałem sobie samochód ale zapomniałęm z domu końcówek to skoczyłem na chwile na góre a jak wróciłem to odkurzacza nie było" :D
  • Zgarny42 minut temu
    patrzę że jeszcze jakaś oprócz wąskiej powinna być
  • Zgarny42 minut temu
    taki jak ten:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 303 użytkowników online :: 12 zarejestrowanych, 1 ukryty i 290 gości (wg danych z ostatnich 10 minut)
Najwięcej użytkowników (57014) było online 07 kwie 2026, 23:59

Statystyki

Liczba postów: 166946 • Liczba tematów: 9169 • Liczba użytkowników: 5741 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: KiJacek