• Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • Rozarhteraz
    a nie, że "obce"
  • Rozarhteraz
    ale też napisałem "MOJE"
  • Rozarhteraz
    @GUTEK@ pisze: 18 cze 2026, 16:54 opleć drutem i podłącz sztrom
    no to jest od 3 miesięcy do 5 lat :D
  • @GUTEK@1 minutę temu
    opleć drutem i podłącz sztrom
  • Rozarh5 minut temu
    Większym wrogiem kratki, będą moje koty - bo w tych sypkich miejscach sobie kibelki robią...
  • Rozarh10 minut temu
    Ulewy juz były - teraz upały idą
  • dziobu16 minut temu
    po jakiejś ulewie woda wypłucze ten plastik i robot go równomiernie rozniesie po trawniku :D
  • @GUTEK@18 minut temu
    lubi tę wiadomość
    Rozarh pisze: 18 cze 2026, 16:25 ale to i tak pójdzie do ziemi, żeby robot koszący się nie zakopywał
    :crazy2:
  • Rozarh29 minut temu
    a za jakiś czas trawa to zarośnie a PLA się rozłoży prędzej czy później :P
  • Rozarh30 minut temu
    ale to i tak pójdzie do ziemi, żeby robot koszący się nie zakopywał
  • Rozarh31 minut temu
    *rainbow
  • Rozarh31 minut temu
    filament jest "raindow" - co jakiś czas zmienia kolor. Więc każda kratka ma inny odcień
  • Rozarh34 minut temu
    dziobu pisze: 18 cze 2026, 16:20 zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
    dokładnie. Kossel wydrukował wazę "Prusy" z tego filamentu na dyszy 0,6 i w wydruku są wielkie japy...
  • dziobu35 minut temu
    zeby było weselej - sam wydruk wytrzymałość ma ok
  • Rozarh35 minut temu
    może ten filament ma ambicję być drukowany tylko na Prusa i klonach?
  • dziobu35 minut temu
    ciekawe jest to że obojętne czy wydruk trwa 20 minut czy 20 godzin; przejdzie ok nawet bez suszenia ale złamie się minutę po zakończeniu
  • Rozarh36 minut temu
    a tak całe 3h druku się normalnie odwija i nic się nie dzieje :)
  • dziobu36 minut temu
    mam kilka takich
  • Rozarh36 minut temu
    teraz Miśka z niego drukuje - i jakoś się łamie dokładnie w momencie gdy wydruk się kończy :D
  • Rozarh37 minut temu
    ten filament się łamał na Kosselu i Kobrze S1, nawet wtedy gdy był suszony w ACE i zwykłej suszarce

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 387 użytkowników online :: 11 zarejestrowanych, 2 ukrytych i 374 gości (wg danych z ostatnich 10 minut)
Najwięcej użytkowników (57014) było online 07 kwie 2026, 23:59

Statystyki

Liczba postów: 166946 • Liczba tematów: 9169 • Liczba użytkowników: 5741 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: KiJacek