• Shoutbox służy wyłącznie do luźnych pogaduszek.
  • Andrzej_W10 cze 2026, 00:50
    Adinfo pisze: 10 cze 2026, 00:18 lewa ręka, szlag jak się będę podcierał
    Stopą :DD
  • Andrzej_W10 cze 2026, 00:19
    lubi tę wiadomość
    dziobu pisze: 10 cze 2026, 00:18 ostatnio same wypadki masz; weź usiądź i nic nie rób przez troche
  • Adinfo10 cze 2026, 00:18
    lewa ręka, szlag jak się będę podcierał
  • Adinfo10 cze 2026, 00:18
    lubi tę wiadomość
    dziobu pisze: 10 cze 2026, 00:18 ostatnio same wypadki masz; weź usiądź i nic nie rób przez troche
    tak zrobie
  • dziobu10 cze 2026, 00:18
    ostatnio same wypadki masz; weź usiądź i nic nie rób przez troche
  • Adinfo10 cze 2026, 00:17
    i muszę się zmeczyć, żeby zasnąć
  • Adinfo10 cze 2026, 00:17
    cześć, a ja siedze bo klejem na gorąco ręce poparzyłem i prawą nogę
  • dziobu10 cze 2026, 00:16
    czesc
  • dziobu10 cze 2026, 00:16
    ja tez lece; musze jutro drukarke spakowac a tak mi sie nie chce że aaaaaaaaaaaaaaaa
  • Fest10 cze 2026, 00:16
    Dobrej nocy.
  • Fest10 cze 2026, 00:16
    Czas na mnie, wino mi szumi i to już koniec z balonie. Muszę winnicę założyć :D
  • Fest10 cze 2026, 00:14
    Największy problem mam z połaczeniem aluminiowej karetki z narzędziami. No hi hi nie chce się to w róznych temperaturach łaczyć.
  • dziobu10 cze 2026, 00:14
    a jak będzie opcja mieszania dysz 0.2 i 0.4 to już w ogóle bajka
  • dziobu10 cze 2026, 00:13
    wychodzi to rewelacyjnie
  • dziobu10 cze 2026, 00:13
    ja zaczałem robić gotowe obudowy z czołókami, to i sie kolory przydały
  • Fest10 cze 2026, 00:12
    dziobu pisze: 10 cze 2026, 00:06 jak masz osobne narzędzia to zmiany są szybsze; ja teraz nie mam
    jeszcze nie mam, na razie wyprostowałem ramę, wy... sierśc z kota i przedrukowałem wszystkie wujowe plastiki.
  • dziobu10 cze 2026, 00:07
    jak tam zmiana trwa 5s to masz 207*5s czyli ~20min i drugie tyle na sam wydruk
  • dziobu10 cze 2026, 00:06
    207 zmian filamentu; mam wpisane chyba 40s na zmianę, czyli jakieś 2.5h na czysto
  • dziobu10 cze 2026, 00:06
    jak masz osobne narzędzia to zmiany są szybsze; ja teraz nie mam
  • Fest10 cze 2026, 00:05
    Będzie drogo, ale to w końcu hobby.
Na czacie nikogo nie ma

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 204 użytkowników online :: 5 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 199 gości (wg danych z ostatnich 10 minut)
Najwięcej użytkowników (57014) było online 07 kwie 2026, 23:59

Statystyki

Liczba postów: 166826 • Liczba tematów: 9164 • Liczba użytkowników: 5735 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: jaercki