Oj tam znowu delta

Miejsce na rozmowy o drukarkach typu delta
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 3
Posty: 2456
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: RE: Re: Oj tam znowu delta

Post autor: mcxmcx »

McKee pisze:Ale to ma się nijak do ustawień fłow przecież :shock:.
Flow się ustawia na ściany (grubość ściany) a ustawienia pierwszej warstwy (wysokość, szerokość, rozstaw ścieżek - czyli te, które można regulować) to zupełnie gdzie indziej (przynajmniej u mnie w slicerze ;)).
Tak, zgadzam się z kolega.

Ale to wygląda na więcej niż jedną warstwę, i wygląda zdecydowanie na zbyt dużo materiału.
Czyli flow
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
jarn
Postów w temacie: 7
Posty: 200
Rejestracja: 06 maja 2017, 00:13
Lokalizacja: Strzelno
Drukarka: Delta, HevORT
x 37

Re: Oj tam znowu delta

Post autor: jarn »

To pierwsza warstwa więc chyba lepiej jak lekko nadlewa? Ale głównie chodziło mi o pokazanie że diody przy ekstruderze nie zlikwidowały prążków, dopiero diody przy silnikach osi x,y,z.

Kostka 30x30 warstwa 0,2 5 warstw górnych. Flow dobrane, ścianka wychodzi taka jaka powinna, chyba że chińska suwmiarka źle pokazuje.
Załączniki
DSC_4516.JPG
DSC_4519.JPG
jarn
Postów w temacie: 7
Posty: 200
Rejestracja: 06 maja 2017, 00:13
Lokalizacja: Strzelno
Drukarka: Delta, HevORT
x 37

Re: Oj tam znowu delta

Post autor: jarn »

Rzut okiem na elektronikę. Zasilacz 24V 4,5A, przetwornica regulowana 13V (chłodzenie hotendu, wydruku i eketroniki). Mosfety na razie 1 kanał chłodzenie elektroniki, ale jescze jakieś światełka będą(chyba taśma rgb). Przygotowane płytki pod zewnętrzne stepy, jeszcze nie wiem jakie.
Diody silników chłodzą się w profilu (4,5W/diodę dość mocno je nagrzewa). Silniki przed zamontowaniem diod mocniej się nagrzewały, tak twierdziły moje palce.
Aluminiowy stolik przykręcany do poliamidowych dystansów na półce z peta.
Załączniki
IMG_20180508_214827.jpg
jarn
Postów w temacie: 7
Posty: 200
Rejestracja: 06 maja 2017, 00:13
Lokalizacja: Strzelno
Drukarka: Delta, HevORT
x 37

Re: Oj tam znowu delta

Post autor: jarn »

Chyba wystarczy tej dokładności.
Załączniki
DSC_4725.JPG
DSC_4726.JPG
DSC_4727.JPG
DSC_4732.JPG
DSC_4733.JPG
DSC_4734.JPG
ODPOWIEDZ

Wróć do „Delta”