Printoid Premium

Oprogramowanie sterownika drukarki i do łączenia komputera z drukarką
DanyQsh
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 213
Rejestracja: 22 wrz 2016, 20:11
Lokalizacja: Zabrze
Drukarka: The Thing+Replicape
x 12

Re: Printoid Premium

Post autor: DanyQsh »

Poza tym apka fajna, sam używam również wersji Premium. Chciałbym mieć takie menu na wyświetlaczu drukarki :D Nawet ciąłem proste modele - daje radę.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Printoid Premium

Post autor: Kopytko »

Kupiłem wersje premium. Zapłaciłem pierwszy raz płatnością PLAy , aby obciążyć konto i dostałem jakiś bonus za tą transakcje i fizycznie zapłaciłem 13zł :)
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Marcin1415
Postów w temacie: 1
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:44
Lokalizacja: Kielce
x 48

Re: Printoid Premium

Post autor: Marcin1415 »

Kopytko napisz czy to działa przy zablokowanych portach bo u mnie niestety dostawca robi problemy z odbokowaniem. Na ten czas poradziełem sobie tak że mam monitoring przez Skype.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Printoid Premium

Post autor: Kopytko »

JA mam tylko w sieci domowej:P Z zewnątrz nie łączy się nic:( Niedługo zmienię na PLAY , jak kupie sobie nowy routher z cat.6 i podobno jest odblokowane. Co do portów i aplikacji na octoprint co wczoraj dragon podrzucił, nie próbowałem jeszcze. Z plusów jakie mam po mojej stronie to routher asusa, który ma wbudowany serwer VPN wiec będe mógł łatwo nawiązywać połaczenie z siecią domową, jak zmienię dostawce:P Dlatego narazie nie bawię się z pluginem, niestety linux dla mnie to czarna magia.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Printoid Premium

Post autor: Kopytko »

MArcin najlepiej zainstaluj wersje lite i zobaczysz Czy ci działa w domowej np.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: Printoid Premium

Post autor: Berg »

DanyQsh pisze:Poza tym apka fajna, sam używam również wersji Premium. Chciałbym mieć takie menu na wyświetlaczu drukarki :D Nawet ciąłem proste modele - daje radę.
najtańszy tablet albo stary smartfon i masz.
Awatar użytkownika
Marcin.KnD
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 648
Rejestracja: 03 maja 2017, 03:16
Drukarka: CoreXY 300x300x300
x 51

Re: Printoid Premium

Post autor: Marcin.KnD »

dragonn pisze:
Kopytko pisze:Pomaga w połączeniu z zewnątrz?
http://plugins.octoprint.org/plugins/anywhere/ zobacz sobie to, nie używałem ale to chyba umożliwia ominięcie brak zewnętrznego ip

Działa. Własnie sprawdziłem. Nie ma sterowania poza STOP i PAUSE. Widać temperatury i podgląd z kamery. Działa bez problemu.
StudioKamar
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 207
Rejestracja: 14 sty 2018, 18:34
Lokalizacja: Żnin
Drukarka: Anet A8
x 10

Re: Printoid Premium

Post autor: StudioKamar »

rafaljot pisze:
DanyQsh pisze:Poza tym apka fajna, sam używam również wersji Premium. Chciałbym mieć takie menu na wyświetlaczu drukarki :D Nawet ciąłem proste modele - daje radę.
najtańszy tablet albo stary smartfon i masz.
Nie do konca stary. Probowałem zapędzić Pentagrama Quadre do tego i nie chce udzwignąć ale sam używam tej najdroższej wersji nie pamietam czy to premium bo mam plugin PSU który jest obsługiwany w tych droższych. niezastąpiona rzecz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmware'y i hosty”