Repetier Server + WinXP

Oprogramowanie sterownika drukarki i do łączenia komputera z drukarką
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 2
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Repetier Server + WinXP

Post autor: SQ9KRD »

Witajcie mam pytanko czy ktoś kiedyś zrobił takie połączenie tzn Repetier Server postawiony na windowsie XP a w zasadzie to chodzi mi o to czy ktoś kiedyś zmusił by windows XP rozpoznał kilka drukarek podpiętych pod USB

Z racji iż drukarek przybywa a czasu ubywa postanowiłem sobie ułatwić życie stawiając jeden zbiorczy serwer do prostego zarządzania drukiem.
Płyta Epia CN 10000 / 1 Gb RAM / 500 GB HDD / system wspomniany windows XP

Problem jaki mam to brak możliwości zainstalowania ( rozpoznania ) większej ilości drukarek podpiętych pod USB niż 1
Przy próbie instalowania kolejnej pierwsza traci połączenie i w sumie nie działa żadna.

Sterownik jaki przypisał mi gdy łącze przewodem Anycubic I3 Mega z XP to - Silicon Labs CP210x USB to UART Bridge
W pierwszej kolejności chciałbym zmusić do połączenia 3 x Anycubic I3 + Anycubic Delta Kossel
Macie pomysł jak ten temat ugryźć ??
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2455
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: Repetier Server + WinXP

Post autor: mcxmcx »

Ja.
Dwie drukarki na mks sbase różne seriale i idą jak trzeba.
Zarówno na XP jak i na win7 embeed, na wyse.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 2
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: Repetier Server + WinXP

Post autor: SQ9KRD »

Jak rozpoznaje Ci te drukarki tzn jaki sterownik do nich przypisuje ??
Nie ma problemu z komunikacja z nimi poprzez USB ??

Ktoś jeszcze używa Repetiera + XP ??
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmware'y i hosty”