Skopany ABL w Marlin 010109 - bugfix ?

Oprogramowanie sterownika drukarki i do łączenia komputera z drukarką
Koper90
Postów w temacie: 1
Posty: 103
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:45
x 7

Re: Skopany ABL w Marlin 010109 - bugfix ?

Post autor: Koper90 »

https://github.com/MarlinFirmware/Marlin/issues/13512


W linku powyzej jest temat odnosnie tego, moze cos pomoze?
porlock
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 185
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:45
x 2

Re: Skopany ABL w Marlin 010109 - bugfix ?

Post autor: porlock »

JamesB0T pisze:
porlock pisze:Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi teraz :)
Nazewnictwo jest nie do końca prawidłowe. ... [...ciach...]
A trochę bardziej na serio - nie wyszła jeszcze wersja 2.0. To w sumie bardziej używalna beta... I tyle...
Nazwa jest jak najbardziej poprawna, bugfix oznacza że usunięte są TYLKO błędy , nie ma żadnych dodatkowych funkcjonalności i usprawnień, w żadnym wypadku nie jest to beta wersji 2.0
JamesB0T pisze: W skrócie marlin 2 bugfix oznacza że poprawiono część starych błędów i popełniono nowe.
Co Wy z tym marlinem 2, nie marlin 2 tylko 1.1.x bugfix jak już pisałem, po za tym się zgadza poprawki mogą powodować nowe błędy co co też już napisałem że 3 razy wyżej.


Jak chcecie to można przyjąć że wszyscy się mylą :) developerzy marlinia się mylą, cala społeczność na githubie się myli, ja się mylę, ale Wy macie rację 1.1.x bugfix jest to wersja beta do wersji 2.0, jest źle nazwana i nikt nie rozumie dlaczego tak jest, po za Wami. Te polglowki z marlinia nawet swojego softu nazwać dobrze nie potrafią Na tym możemy zakonczyc bo dalszą dyskusja nie ma sensu.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Skopany ABL w Marlin 010109 - bugfix ?

Post autor: dziobu »

Tyle postów żeby stwierdzić że wersja rozwojowa działa gorzej od stabilnej. No litości ludzie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Firmware'y i hosty”