Spolszczenie Fusion 360

Programy do projektowania CAD
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Spolszczenie Fusion 360

Post autor: McKee »

Chyba nawet nie. W sumie co miałby napisać. Obie strony mają rację. Forum i świat nas otaczający wymusza naukę angielskiego jeżeli człowiek chce się jakoś rozwijać.

Z drugiej strony są osoby niepełnosprawne ;) które nie chcą się nauczyć tych kilkudziesięciu terminów i dla nich jest to spolszczenie.

Bardzo dobrze, że spolszczenie jest płatne (IMHO), bo może dzięki temu nie zostanie porzucone. Gorzej jeżeli płatność jest jednorazowa i autor nie gwarantuje ciągłej aktualizacji (dla mnie to jest największym zagrożeniem). Ilość chętnych się wyczerpie w pewnym momencie i przy jednokrotnej platnosci "wieczystej" zamiast np subskrypcji rocznej to tłumaczenie długo nie pociągnie. Za pracę należy się wynagrodzenie, ale mam wrażenie, że model sprzedaży jest słabo skonstruowany i nie gwarantuje potencjalnemu klientowi wieczystej aktualizacji tylko jakieś góra 2 lata zainteresowania Tłumacza (myślę że to i tak optymistycznie).
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Fusion_mateusz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2021, 13:28
x 1

Re: Spolszczenie Fusion 360

Post autor: Fusion_mateusz »

Berg pisze:kolega @Fusion_mateusz chyba nie zdzierżył krytyki i przestał się do nas odzywać...
Ależ i krytyka jest dobra:)

Wcale się nie zrażam wręcz działam cały czas w kierunku rozwoju spolszczenia.
Ciągle dokładam zawartość oraz ulepszam teksty.

Dziękuje za wszystkie słowa;)
Berg
ODPOWIEDZ

Wróć do „CAD-y”