Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Programy do projektowania CAD
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 2470
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: mcxmcx »

Czołem.

Iron cad daje darmowa licencję na 90 dni na pełną wersję.


IronCAD Ventilator Challenge “90-Day License”
With potentially 70% of the population on the brink of being infected by COVID-19, our worldwide health care systems will be strained beyond their limits. There are not enough ventilators available in hospitals right now for all of the potential patients who will be struck by the virus and as the coronavirus crisis accelerates, hardware experts and enthusiasts around the world are hearing the call of duty.

That call came in the form of multiple global innovation challenges like the Ventilator Challenge UK and CoVent-19 just to name a few. To assist users in this challenge to work productively, IronCAD will provide a free 90-day license to motivate and support users participating in these projects. The goal is to design a low-cost, simple, easy-to-use and easy-to-build ventilator that can serve the COVID patients, in an emergency timeframe. In addition to the free software license, we are committed to providing users with free online video training as well.

IronCAD is committed to helping you and your business run effectively with IronCAD in these challenging times. Please reach out to us if you have any questions or any needs during this time that we can assist you with by emailing support@ironcad.com or calling 1.800.339.7304.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 2470
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: mcxmcx »

Link jest taki:
https://www.ironcad.com/free-online-trial/

Wypełnić, pobrać zainstalować, jest początkowo na 30 dni, a później jest przedłużany na 90 dni.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: FlameRunner »

mcxmcx pisze:That call came in the form of multiple global innovation challenges like the Ventilator Challenge UK and CoVent-19 just to name a few. To assist users in this challenge to work productively, IronCAD will provide a free 90-day license to motivate and support users participating in these projects.
Jak rozumiesz ten fragment?
Mój angielski nie jest najświeższy, nie przebywam w UK, wolę zapytać kogoś bardziej obytego z językiem zanim wyrażę swoje być może błędne zdanie.
dziobu
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 8943
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5873
Kontakt:

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: dziobu »

Myślę że spokojnie można się dogadać z polskim przedstawicielem IC i mieć podobny okres próbny bez dziwnego januszowania.

Poza tym...jeśli ktoś nie kupi IC, a tu większość osób jednak woli free, to na co mu te 90 dni?
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 2470
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 310

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: mcxmcx »

Ja to rozumie tak (i nawet obudziłem małego żeby się skonsultować), że jest dla każdego 90dni kto zadeklaruje że jest zainteresowany trialem bo chce pomóc przy konstrukcji respiratorów.

Deklaracja chęci, nie formalne uczestnictwo etc.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: FlameRunner »

Czyli chodzi o to, że wystarczy skłamać?
dziobu
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 7569
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: Berg »

E tam. Rozdają 90o dniową licencję by zmotywować społeczność do udziału w projektach takich jak przykładowo budowa taniego respiratora (like the Ventilator Challenge UK and CoVent-19) by nie wspomnieć o innych (just to name a few). Tak że nie ma czym się krępować . Należy pobrać i używać i zobaczyć czy nie zostanie się zmotywowanym faktycznie do zrobienia czegoś pożytecznego w związku z zaistniałą sytuacją.

Inna sprawa, że mi by się nie chciało uczyć CADa na 90 dni. To już wolę darmowego FreeCADa w którym w związku covid-19 całkowicie społecznie zrobiłem jakieś rzeczy, no choćby wczorajsze haczyki. viewtopic.php?f=75&t=5969

A czy jest wersja na maka? .... https://www.ironcad.com/system-requirements/ ... a to dziękuję.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: FlameRunner »

rafaljot pisze:by zmotywować społeczność do udziału
I tu się mylisz. ;)
"to motivate and support users participating" -> By zmotywować i wesprzeć osoby biorące udział.
Dodatkowo: odnoszą się do "dużych" projektów, a nie do tego, że ktoś sobie dłubnie jakiś drobiazg.
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 7569
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: Berg »

nie. odnoszą się do zdania wcześniejszego, które brzmi "That call came in the form of multiple global innovation challenges like the Ventilator Challenge UK and CoVent-19 just to name a few."

Jakkolwiek jeśli ktoś chce użyć i ma wątpliwości, wystarczy napisać / zadzwonić i zapytać.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 8943
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5873
Kontakt:

Re: Iron cad, darmowa licencja 90 dni

Post autor: dziobu »

Tak czy owak robią łate za łatą zamiast wypuścić wersje darmową.
(tak, wiem że jest Lite ale to imho pomyłka, do tego płatna)

I tak na koniec jest to:
rafaljot pisze:Inna sprawa, że mi by się nie chciało uczyć CADa na 90 dni.
po co komu inwestować czas w naukę czegoś co za 3 miesiące stanie się potencjalnie bezwartościowe?
Ale taką mają politykę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CAD-y”