DUE3DOM LE - projekt taniej elektroniki z 6 driverami

Czyli co i jak podłączyć żeby działało
Awatar użytkownika
Gmeracz
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 266
Rejestracja: 03 lut 2017, 09:56
Lokalizacja: UK
Drukarka: ANYCUBIC Kossel Plus
x 61
Kontakt:

Re: DUE3DOM LE - projekt taniej elektroniki z 6 driverami

Post autor: Gmeracz »

guzio14 pisze: @tig33r jeśli nie masz nic sensownego i wnoszącego do próśb w postach i pytaniach, to nie pisz byle by zabłysnąć.
Nie. Nikt tu nie potrzebuje błyszczeć. Niejako jako jeden z tych niesfornych 'zarozumialców' z różnych forum dodam, że w ostatnich 30-tu latach działalności w Internecie widziałem niejeden taki, jak twój, lub podobny cytat i uwagi.

Wszystko zależy od sytuacji. Od chwili, momentu, rodzaju pytania i typu pytającego.
Reszta to tylko domniemania i czasem pitolenie. A często też tzw. 'urban legends'...

A wiele osób w Polsce obecnie bardzo łatwo krytykuje innych za chwilowy i swój tylko problem, nie pokazując - dla równowagi - ile innych zostało sprawnie rozwiązanych.

Koledzy próbują cię nakierować. I to nie jest zarozumialstwo. Bo takich pytań padło już tysiące.
Spróbuj postawić się w tej pozycji... Potem wróć. Ale bez nastawienia - ja żądam odpowiedzi...

Ludzie poświęcają czas dla rodzin, żeby tu gadać. Nie będę pierdolił, ale tak jest w życiu.
// użytkownik zbanowany permanentnie
mate76
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 10
Rejestracja: 17 gru 2018, 12:15
x 1

Re: DUE3DOM LE - projekt taniej elektroniki z 6 driverami

Post autor: mate76 »

Cześć, wiem, że to odgrzewany kotlet, ale czy ktoś uruchomił LE z OctoPi ? Nie mogę się podłączyć do niego. Firmware - Repetier. Ewentulanie coś innego zamiast OctoPi, co można na RP3 postawić albo RP Zero.
turbopecet
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 10:41

Re: DUE3DOM LE - projekt taniej elektroniki z 6 driverami

Post autor: turbopecet »

Dzień dobry, pytanie do znawców tematu czy do płyty DUE3DOM_LE można podpiąć arduino mega 2560 Rev3?
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 15
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: DUE3DOM LE - projekt taniej elektroniki z 6 driverami

Post autor: Berg »

daj sobie spokój z takimi pracami archeologicznymi.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 1
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: DUE3DOM LE - projekt taniej elektroniki z 6 driverami

Post autor: marek91 »

turbopecet pisze:Dzień dobry, pytanie do znawców tematu czy do płyty DUE3DOM_LE można podpiąć arduino mega 2560 Rev3?
Sugeruję: załóż nowy wątek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika sterująca, wyświetlacze”