Strona 1 z 1

Głowice Feniks

: 16 lut 2017, 19:56
autor: DanyQsh
Hej,

Chciałem zapytać o głowice/hotend Feniks. Czy z Was ma lub miał z nimi doświadczenie? Chciałbym kupić porządną głowicę do mojej drukarki i ew. kolejnych i zastanawiam się nad zakupem takiej głowicy z tego zestawu: http://allegro.pl/dual-hotend-komplet-g ... _c=Product

Sposób mocowania do wózka bardzo mi pasuje oraz możliwość poziomowania dwóch głowic w osi Z. Wykonanie wygląda dobrze. Wierzę w zapewnienia producenta, ale chciałbym się upewnić co do funkcjonalności zanim wydam ok. 150 zł. Istnieje możliwość wykonania głowicy pod konkretne wymagania, więc to dodatkowy atut przy projektowaniu kolejnej drukarki. Z góry dzięki za porady.

Re: Głowice Feniks

: 16 lut 2017, 20:21
autor: Artu
Mam w M90 głowicę od feniks-3d, i bardzo sobie ją chwalę. Poza tym, była robiona "na wymiar", bo w M90 potrzeba nieco dłuższy radiator.

Re: Głowice Feniks

: 16 lut 2017, 21:24
autor: szparesko
Ja też mam głowice Feniks w moim "gate" i nie narzekam, ale to nie ja budowałem, może kolega Dawid z Printed4U się wypowie.

Re: Głowice Feniks

: 05 kwie 2017, 09:50
autor: rafaljot
Jak tam te feniksy? Wciąż jesteście zadowoleni?
Jacyś nowi posiadacze?
A może coś innego, podobnego?

JAkoś strasznie mnie denerwuje ten wentylator na E3D. Nawet jak mu obniżę obroty by go nie słyszeć, to dalej mnie denerwuje sama jego obecność.