Głowice Feniks

Czyli niech moc będzie z Tobą!
DanyQsh
Drukarka: The Thing+Replicape
x 12

Głowice Feniks

Postautor: DanyQsh » 16 lut 2017, 19:56

Hej,

Chciałem zapytać o głowice/hotend Feniks. Czy z Was ma lub miał z nimi doświadczenie? Chciałbym kupić porządną głowicę do mojej drukarki i ew. kolejnych i zastanawiam się nad zakupem takiej głowicy z tego zestawu: http://allegro.pl/dual-hotend-komplet-g ... _c=Product

Sposób mocowania do wózka bardzo mi pasuje oraz możliwość poziomowania dwóch głowic w osi Z. Wykonanie wygląda dobrze. Wierzę w zapewnienia producenta, ale chciałbym się upewnić co do funkcjonalności zanim wydam ok. 150 zł. Istnieje możliwość wykonania głowicy pod konkretne wymagania, więc to dodatkowy atut przy projektowaniu kolejnej drukarki. Z góry dzięki za porady.
Awatar użytkownika
Artu
Drukarka: Menda90
x 118

Re: Głowice Feniks

Postautor: Artu » 16 lut 2017, 20:21

Mam w M90 głowicę od feniks-3d, i bardzo sobie ją chwalę. Poza tym, była robiona "na wymiar", bo w M90 potrzeba nieco dłuższy radiator.
Pozdrawiam, Artur
# Menda90 - wreszcie drukuje tak jak ja chcę :git: # Delta - się buduje :mrgreen: # I3 CORDOBESA - reinkarnacja w toku :smile2:
Moje wypociny na Thingiverse 8-)
szparesko
x 6

Postautor: szparesko » 16 lut 2017, 21:24

Ja też mam głowice Feniks w moim "gate" i nie narzekam, ale to nie ja budowałem, może kolega Dawid z Printed4U się wypowie.
Awatar użytkownika
rafaljot
Zasłużony
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 513

Postautor: rafaljot » 05 kwie 2017, 09:50

Jak tam te feniksy? Wciąż jesteście zadowoleni?
Jacyś nowi posiadacze?
A może coś innego, podobnego?

JAkoś strasznie mnie denerwuje ten wentylator na E3D. Nawet jak mu obniżę obroty by go nie słyszeć, to dalej mnie denerwuje sama jego obecność.
Lume, Lume+
Velleman Vertex K8400x2
HyperCube Evolution ST 250

Wróć do „Grzałki, zasilacze, okablowanie”