Przejęcie domeny reprapowo.pl

Sugestie, opinie, skargi i zażalenia itp.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 8
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: marek91 »

Może tak być, opcję standardowo zakłada się na trzy lata, poczekamy :)
balgator
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:24
x 24

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: balgator »

Czyli jedyna szansa na kopię offline dawnego forum, by nie zniknęło z otchłani, to skorzystanie z jakiegoś Teleport Pro? Czy jest jakiś prostszy sposób? A może ktoś już wykonał taki backup?
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: anraf1001 »

balgator pisze:Czyli jedyna szansa na kopię offline dawnego forum, by nie zniknęło z otchłani, to skorzystanie z jakiegoś Teleport Pro? Czy jest jakiś prostszy sposób? A może ktoś już wykonał taki backup?
Jestem w trakcie, ale trochę to zajmie. No wiecie. Forum jest dość obszerne :/
balgator
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
balgator
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:24
x 24

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: balgator »

anraf1001 pisze:
balgator pisze:Czyli jedyna szansa na kopię offline dawnego forum, by nie zniknęło z otchłani, to skorzystanie z jakiegoś Teleport Pro? Czy jest jakiś prostszy sposób? A może ktoś już wykonał taki backup?
Jestem w trakcie, ale trochę to zajmie. No wiecie. Forum jest dość obszerne :/
Kolega koniecznie nie zapomni o reszcie :friends:
Awatar użytkownika
Marcin1415
Postów w temacie: 1
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:44
Lokalizacja: Kielce
x 48

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: Marcin1415 »

Tuchajbej pisze:Ktoś się orientuje czy da się 'zassac' forum?
Ja sciągnąłem na dysk przed migracją całe forum. 4.8gb na dysku zajmuje. Użyłem jakiegoś programu do ściągania całych stron offline. Można sobie ustawić jak głęboko ma zasysać.
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2422
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 467
Kontakt:

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: Artu »

Marcin1415 pisze:
Tuchajbej pisze:Ktoś się orientuje czy da się 'zassać' forum?
Ja ściągnąłem na dysk przed migracją całe forum.
Tylko po co :roll: Przecież to prehistoria druku 3D :lol:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Marcin3D
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 17:59
x 4

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: Marcin3D »

Tu na forum bardzo brakuje podstaw, widać że większość użytkowników już na druku 3D zjadła wiele kilogramów filamentu.
Jak szukam czegoś dla bardzo popularnego Anet A8 to na tym forum już tylko jakieś dyskusje zaawansowane o konkretnych ulepszeniach, więcej informacji jest na tym co ma wygasnąć lub na forach zagranicznych.
Awatar użytkownika
robertm
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 203
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:58
Lokalizacja: Siemiatycze
Drukarka: MK3S Yes Yes Yes
x 53
Kontakt:

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: robertm »

Przepraszam ale ja zawsze jestem taki - co Wam z tego ściągania skoro i tak nie macie prawa tego upubliczniać, ani nawet przyznawać się, że macie te dane - zasadniczo zgodnie z regulaminem tamtego forum każda treść w nim zapisana stawała się częścią forum i niejako przechodziła na własność spółki "3N". (pomijając pierwotne prawa intelektualne, patenty etc) Ponadto 3N było (w sumie nadal jest) administratorem bazy danych osób, które się tam zarejestrowały, co podlega konkretnym przepisom ustawy o ochronie danych itp itd. Zasysając te dane stajecie się osobami niepowołanymi do dysponowania powyższymi danymi ... Kary za takie zabawy zaczynają się od 10 tyś złotych i z tego co mi wiadomo kończą gdzieś na 200 tys zł ... Nie wspominając już o ewentualnym pozwie ze strony 3N o kradzież ich własności ...
Liczy się tylko jeden - chcesz wiedzieć kto ? - zapytaj
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: dragonn »

robertm pisze:Przepraszam ale ja zawsze jestem taki - co Wam z tego ściągania skoro i tak nie macie prawa tego upubliczniać, ani nawet przyznawać się, że macie te dane - zasadniczo zgodnie z regulaminem tamtego forum każda treść w nim zapisana stawała się częścią forum i niejako przechodziła na własność spółki "3N". (pomijając pierwotne prawa intelektualne, patenty etc) Ponadto 3N było (w sumie nadal jest) administratorem bazy danych osób, które się tam zarejestrowały, co podlega konkretnym przepisom ustawy o ochronie danych itp itd. Zasysając te dane stajecie się osobami niepowołanymi do dysponowania powyższymi danymi ... Kary za takie zabawy zaczynają się od 10 tyś złotych i z tego co mi wiadomo kończą gdzieś na 200 tys zł ... Nie wspominając już o ewentualnym pozwie ze strony 3N o kradzież ich własności ...
https://web.archive.org/web/*/www.mojreprap.pl też zaskarżą? Nie przesadzajmy...
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 2456
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: RE: Re: Przejęcie domeny reprapowo.pl

Post autor: mcxmcx »

robertm pisze:Przepraszam ale ja zawsze jestem taki - co Wam z tego ściągania skoro i tak nie macie prawa tego upubliczniać, ani nawet przyznawać się, że macie te dane - zasadniczo zgodnie z regulaminem tamtego forum każda treść w nim zapisana stawała się częścią forum i niejako przechodziła na własność spółki "3N". (pomijając pierwotne prawa intelektualne, patenty etc) Ponadto 3N było (w sumie nadal jest) administratorem bazy danych osób, które się tam zarejestrowały, co podlega konkretnym przepisom ustawy o ochronie danych itp itd. Zasysając te dane stajecie się osobami niepowołanymi do dysponowania powyższymi danymi ... Kary za takie zabawy zaczynają się od 10 tyś złotych i z tego co mi wiadomo kończą gdzieś na 200 tys zł ... Nie wspominając już o ewentualnym pozwie ze strony 3N o kradzież ich własności ...
Tyle że ktoś wrzucający kopię tej strony jedynie robi kopię.

Może. Tak, może bez ograniczeń kopiować.
Nie interesują go dane osobowe etc.

Dlatego mówiłem o kopii linków do cache google.
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Funkcjonowanie forum”