TapaTalk problem z linkami

Sugestie, opinie, skargi i zażalenia itp.
Pajacyk0v

Re: TapaTalk problem z linkami

Post autor: Pajacyk0v »

dziobu pisze:
11master pisze:@Dziobu
Pracujesz w dziale IT więc powinieneś być przyzwyczajony do takich sytuacji,(...)
Nie, nie pracuje w dziale IT - ten jest piętro niżej.

1. Za świadome włączenie takiej dziurawej wtyczki na firmowym forum, w każdej szanującej się firmie, by mnie wy*ebali tak szybko z roboty że bym pewnie kurtkę na wieszaku zostawił. Dotyczy to każdego softu ze znanym błędami.
2. Jeśli wyślę komuś swoje dane (np do przelewu), z założenia prywatną, wiadomością a ona będzie dostępna dla każdego to jest to zwykła dziura w systemie. Tutaj działa zarówno RODO jak i zwykła ludzka przyzwoitość ze strony administracji.
3. Jakiekolwiek pretensje powinieneś mieć do twórców wtyczki, którzy jak widać po moim poprzednim poście, olali ją sikiem prostym.
Co innego używać nieświadomie dziurawego oprogramowania, co innego robić to z premedytacją i narażać innych.
Już chciałem napisać coś o praktykach typu "głębokie ukrycie" albo usługach Stupid-as-a-Service ale potem doczytałem "szanującej" i mi przeszło :mrgreen:
Awatar użytkownika
11master
Postów w temacie: 13
Posty: 164
Rejestracja: 30 paź 2017, 07:53
Drukarka: AA8; Sapphire+
x 4

Re: TapaTalk problem z linkami

Post autor: 11master »

dziobu pisze:
11master pisze:@Dziobu
Pracujesz w dziale IT więc powinieneś być przyzwyczajony do takich sytuacji,(...)
Nie, nie pracuje w dziale IT - ten jest piętro niżej.

1. Za świadome włączenie takiej dziurawej wtyczki na firmowym forum, w każdej szanującej się firmie, by mnie wy*ebali tak szybko z roboty że bym pewnie kurtkę na wieszaku zostawił. Dotyczy to każdego softu ze znanym błędami.
2. Jeśli wyślę komuś swoje dane (np do przelewu), z założenia prywatną, wiadomością a ona będzie dostępna dla każdego to jest to zwykła dziura w systemie. Tutaj działa zarówno RODO jak i zwykła ludzka przyzwoitość ze strony administracji.
3. Jakiekolwiek pretensje powinieneś mieć do twórców wtyczki, którzy jak widać po moim poprzednim poście, olali ją sikiem prostym.
Co innego używać nieświadomie dziurawego oprogramowania, co innego robić to z premedytacją i narażać innych.
@Dziobu virgin71
Ja się z Wami w zupełności zgadzam. Chodzi mi tylko o to by nie dać się zwariować. :crazy:

Co do wtyczki to dla mnie też jest niezrozumiała sytuacja, sam osobiście swego czasu już chyba z 2 razy (na pewno) płaciłem za apkę pod andka - za to samo bo najpierw to wersja no ADS, potem VIP, potem inna. Więc fundusze powinny być na rozwój; no ale...

Zastanawiałem się jaki jest fenomen tej apki i chyba tu chodzi o to, że wszystko (fora) jest w jednym miejscu. Ostatecznie dobrze się stało; jesteśmy bezpieczni, a przeglądarka w dłoń.
Anet A8 BOX
Sapphire + klipperowana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Funkcjonowanie forum”