mam do oddania "za darmo" paczke filamentow z szuflandii
Tak wyglada paczka
na liscie:
1. Prusament PLA Galaxy black
2. Prusa PLA Silver
3. TPU Orange od DD (partia testowa) - moze lekko brudzic
4. Rosa3D ASA Black
5. Bambulab PLA Gray
6. PrintME PETG Natural
7. Rosa3D PETG Black
8. Pudełko obfitości - rozne probki i koncowki
Jednych jest mniej, drugich wiecej, ogolnie na tyle malo drukuje ze zaraz to sie calkiem przeterminuje.
Szczegoly na zdjeciach
Poprosze o info tutaj, kto pierwszy ten lepszy. Potem skontaktujemy sie na priv.