ODDANE [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

[K] - Kupię, [S] - Sprzedam, [Z] - Zamienię, [O] - Oddam
Regulamin forum
Przed opublikowaniem ogłoszenia zapoznaj się z regulaminem działu giełda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Posty: 3612
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
x 1920

ODDANE [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: morf »

Hej,

mam do oddania "za darmo" paczke filamentow z szuflandii :DD
image.png
No dobra, jest haczyk - w kosztach dużej paczki inposta, chyba ze ktos chce odebrac osobiście to juz cyk całkiem za darmo :D

Tak wyglada paczka
20260516_155837 Large.jpeg

na liscie:

1. Prusament PLA Galaxy black
2. Prusa PLA Silver
3. TPU Orange od DD (partia testowa) - moze lekko brudzic
4. Rosa3D ASA Black
5. Bambulab PLA Gray
6. PrintME PETG Natural
7. Rosa3D PETG Black
8. Pudełko obfitości - rozne probki i koncowki

Jednych jest mniej, drugich wiecej, ogolnie na tyle malo drukuje ze zaraz to sie calkiem przeterminuje.
Szczegoly na zdjeciach

Poprosze o info tutaj, kto pierwszy ten lepszy. Potem skontaktujemy sie na priv.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Adinfo
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Posty: 9751
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Lokalizacja: Klendathu
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 6671
Kontakt:

Re: [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: dziobu »

Pierwszy!

Ale nie, nie chcę. Chciałem tylko być lepszy. :D
Jarewa, Andrzej_W, morf, Adinfo
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Posty: 3612
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
x 1920

Re: [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: morf »

dziobu pisze: 16 maja 2026, 16:16 Pierwszy!

Ale nie, nie chcę. Chciałem tylko być lepszy. :D
Ej nie ma tak, musisz wziąć:)
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Posty: 9751
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Lokalizacja: Klendathu
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 6671
Kontakt:

Re: [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: dziobu »

Spakuj tak czy owak. Jak nikt inny nie weźmie to na mnie się nie zawiedziesz ;)
Awatar użytkownika
Rozarh
Drukarz
Posty: 1040
Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:45
Lokalizacja: opolskie
Drukarka: Fenix, A20M, TT1SM..
x 457

Re: [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: Rozarh »

Drugi! i biorę :) podeślij na priv dane do etykiety paczkomatu (o ile ją chcesz śledzić). Rozumiem, że ma być rozmiar C?
dziobu
Parafrazując wpis by artusiek:
Nie chcesz grzebać? Kup Prusę lub Bambu Labs
Kupiłeś coś co dopieszczasz? Naucz się grzebać!!!
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Posty: 3612
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
x 1920

Re: [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: morf »

Ok to podeślij na priv kodzik, dokładnie najlepiej ten największy
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
Rozarh
Drukarz
Posty: 1040
Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:45
Lokalizacja: opolskie
Drukarka: Fenix, A20M, TT1SM..
x 457

Re: [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: Rozarh »

Wysyłka z Polski, paczkomatem?
Parafrazując wpis by artusiek:
Nie chcesz grzebać? Kup Prusę lub Bambu Labs
Kupiłeś coś co dopieszczasz? Naucz się grzebać!!!
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Posty: 3612
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy,PrMK3S,P1S
x 1920

Re: [O] Oddam za darmo duży pack filamentów

Post autor: morf »

Do zamknięcia, paczka nadana
Done is better than perfect.
Zablokowany

Wróć do „Sprzedam, kupię, zamienię, oddam - drukarkowe”