[S] HyperCube Evolution 300 prawie gotowa

[K] - Kupię, [S] - Sprzedam, [Z] - Zamienię, [O] - Oddam
krzaku
x 9

[S] HyperCube Evolution 300 prawie gotowa

Postautor: krzaku » 02 sty 2019, 23:07

Hej,

Niestety utrata zapału i brak czasu sprawiają że wystawiam swoją HyperCube na sprzedaż. Miałem co do niej dużo planów jednak dużej części nie udało mi się zrealizować. Drukarka stoi od prawie roku nie używana i tylko się kurzy. Przedtem była już w stanie drukującym, teraz najprawdopodobniej do wymiany są paski i możliwe że łożyska, oraz trzeba ją będzie nasmarować. Do tego dochodzi kalibracja.

Z czego z grubsza składa się drukarka (nie wszystko wymieniam, jednak wszystko co na zdjęciach widać to tutaj sprzedaję):
- Kontroler Duet WiFi 1.02
- Czarne profile (standardowo dla Evo - główny stelaż profile 30mm, stół 20mm)
- Zasilacz SunPower (rebrand Mean Well) 312w 24v SP-320-24
- Stół z odlewanego aluminium pokrytego PEI o rozmiarach 338x338x8mm od clever3d.de
- Grzałka naklejona na stół, 750w 250v, SSR Fotek 25a
- 3 silniki krokowe, 400 kroków na obrót (tak, na ekstruderze też)
- 2 silniki krokowe ze zintegrowaną śrubą Tr8x8 (jeśli dobrze pamiętam to 200 kroków na obrót)
- Sensor PT100 + wzmacniacz Adafruit MAX31865 (przy kalibracji trzeba pamiętać że ten wzmacniacz ma rezystor referencyjny 430 omów a nie jak zazwyczaj 400. jest od tego odpowiednia opcja w Duet WiFi)
- stalowe wałki, Z 12mm, Y 10mm, X 8mm (X są bardzo delikatnie wykrzywione, nie zdążyłem ich wymienić. nie zauważyłem problemów z drukowaniem jednak z mapowaniem stołu w duecie się zdarzały. docelowo wałki X miały być alu)
- indukcyjny sensor osi Z
- wentylatory sunon
Z części niezamontowanych:
- Sensor piezoelektryczny od Trianglelab
- 1m rurki 1.75mm Capricorn XS
- łożyska od IGUSa RJ4JP-01-08 x 4 oraz RJ4JP-01-10 x 4
- jeśli je znajdę to 2 aluminiowe wałki 8mm dla osi X od IGUSa :D

Dodatkowo spora ilość gratów drukarkowych (bloki grzejne, wentylatory, radiatory, łączniki), kilka niedokończonych szpul filamentów.

To chyba tyle, jeśli mi się coś przypomni to dopiszę.

Zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Cena: 2000. Odbiór osobisty Warszawa Bemowo, mogę też za darmo dowieźć w okolicy. Nie wysyłam.

Wróć do „Sprzedam, kupię, zamienię, oddam - drukarkowe”