Części drukowane

[ZU] - Zlecę Usługę (druku, wycinania, naprawy...), [WU] - Wykonam Usługę
PwKs

Części drukowane

Postautor: PwKs » 21 lis 2017, 17:23

Chciałbym zbudować drukarkę 3D wzorując się na modelu Prusa i3 mk2. Jedyną rzeczą z którą nie potrafię sobie poradzić to części drukowane. Orientowałem się czy w okolicy są firmy zajmujące się wydrukami, jednakże ich ceny za wydruk są bardzo wysokie.
Czy jest ktoś tutaj kto mógłby mi wydrukować te części za rozsądną cenę, bądź kogoś polecić?
mcxmcx
x 40

Re: Części drukowane

Postautor: mcxmcx » 21 lis 2017, 17:52

Co kolega rozumie przez w okolicy, to pytanie nr 1, a 2, dlaczego ta akurat wersje.
PwKs

Postautor: PwKs » 21 lis 2017, 18:32

Przez okolicę rozumiem województwo śląskie. A co do wersji to zdecydowałem się na budowę tego modelu dlatego że wiedziałem kiedyś na yt jak Thomas Sanladerer budował taką drukarkę. Dużo łatwiejsza wydaje się budowa gdy możesz zobaczyć jak ktoś buduje dokładnie ten sam model co ty.
Awatar użytkownika
Tuchajbej
Drukarka: HEvo/MK3/P3S
x 52

Postautor: Tuchajbej » 21 lis 2017, 18:40

Robiłem research kiedy swojego blaszaka składałem i rozrzut cen był ogromny. od 200 do 700zł.
Skończyło się tym że kupiłem zestaw z hiszpanii za ok 25ojro. Tyle że to pod p3steel. Za to zestaw jest bardzo bogaty, jest nawet łańcuch prowadzący i obudowy elektroniki. Zobacz bo oni mają różne zestawy. Czas oczekiwania u mnie wyniósł 7 dni. https://www.hta3d.com/en/components/printed-parts/ za 21ojro maja kompletny zestaw do i3.
HEVO Bumblebee :yahoo: MK3 :cool2: P3S na wylocie :wave:
Maciek ;)

Wróć do „Usługi”