mp3 open source.

Rozmowy na luzie np. o pogodzie lub śmiesznych kotach
Awatar użytkownika
Tuchajbej
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 661
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:50
Lokalizacja: Prawie W-wa
Drukarka: Voron/MK3S
x 186

Re: mp3 open source.

Post autor: Tuchajbej »

Kup używkę Sansa clipa. Te starsze wspierają rockboxa. Małe, bateria trzyma 15h, malutki oled, klips do ciuchów. Na rockbox ma pierdyliard ustawień i bateria lepiej trzyma.
Moja żona która jest niszczycielem wszelkiej elektroniki od 2lat nie może go dojechać.

Tapatalkniete z S7E, więc nie dziwić się, że są błędy [emoji850]
Voron V2.471 i MK3S :cool2:
Moje wydruki ;)
Awatar użytkownika
x3d
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 80
Rejestracja: 01 gru 2017, 20:32
x 4

Re: mp3 open source.

Post autor: x3d »

dziobu pisze: Rockbox Ci zostaje.
Rozumiem i dziękuję za informacje. Sam szukałem ale jak widać po prostu niewiele więcej jest. Niestety nie znalazłem żadnego sprzętu z Rockbox do kupienia w sklepie. Chodzi o to by kupić nowy 'ten sprzęt (link)' i wiedzieć że zadziała i ma taki a nie iny procesor i możliwość wgrania firmware.
Dziś samo kupienie takiego sprzętu to sztuka, bo ich po prostu nie ma.

Jeszcze raz dziękuję za informacje. Informacja, że nie da się to też informacja.
:D
użytkownik zbanowany permanentnie
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 8906
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5841
Kontakt:

Re: mp3 open source.

Post autor: dziobu »

x3d pisze: Rozumiem i dziękuję za informacje. Sam szukałem ale jak widać po prostu niewiele więcej jest. Niestety nie znalazłem żadnego sprzętu z Rockbox do kupienia w sklepie. Chodzi o to by kupić nowy 'ten sprzęt (link)' i wiedzieć że zadziała i ma taki a nie iny procesor i możliwość wgrania firmware.
Dziś samo kupienie takiego sprzętu to sztuka, bo ich po prostu nie ma.
Dziś tego typu urządzenia mają dedykowane uC i same w sobie są dość skomplikowane także nawet nieautoryzowany dostęp do nich jest dość trudny, nie wspominając o zgraniu czy dorwaniu z innego źródła programu. Kiedyś uC było kilka, dziś jest kilkaset...

Ale...
zakładając że te 35złto masz na kuriera ;p zostaje Ci możliwość użycia PDA z Win/Androidem. To się tak szybko rozwija i zmienia że za np 100zł można mieć sprawnego palmtopa z małym ekranem sprzed kilku lat. Parametrami d* nie urwie i filmu 4k nie odtworzy ale jako mp3 będzie akurat (i bateria powinna wystarczyc na kilka/kilkanaście godzin grania).
Oferta pierwsza z brzegu (nie moja): http://allegro.pl/alcatel-one-touch-903 ... ml#thumb/1
Jakby komuś nie chciało się klikać: 39zł (+16zł kurier) sprawny Alcatel One Touch 903. (a poniżej 100zł masz nawet inny model z folią na lcd)
Na Androida sobie GUI zrobisz jakie chcesz a i możliwości kosmiczne w stosunku do samego grajka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”