Soylent i inne produkty tego typu

Rozmowy na luzie np. o pogodzie lub śmiesznych kotach
oskar
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:28
x 6

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: oskar »

A miałby ktoś odsprzedać paczkę, dwie lub trzy joylent'u na próbę? 15szt nie chcę odrazu zamawiać. I ciekawa pozycja to śniadaniowy z kofeinką :P
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 8
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: marek91 »

Filip ma, chyba sam się zgłoszę w końcu na testy xD bo już się długo zbieram do tego :)
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 32
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: FlameRunner »

W tej chwili sam mam tylko kilka toreb.
Myślę niedługo zamawiać 30 sztuk Joylent Vegan w różnych smakach.
Możemy się jakoś zgadać i mogę zamówić też trochę Wake Up, Twennybar, czy co kto chce. Niestety zniżka jest liczona dla każdego produktu oddzielnie.

Produkty "podstawowe", w najniższej cenie:
Joylent - to taki podstawowy produkt, z białkiem serwatkowym (WPC), zarazem najtańszy, 1 torba = ok. 2100 kcal = 3 sugerowane porcje
Joylent Vegan - wersja wegańska, smak podobny, ostatnio kosztuje tyle co zwykły, więc się przerzuciłem, 1 torba = ok. 2100 kcal = 3 sugerowane porcje


Produkty "specjalne", niestety w wyraźnie wyższej cenie:
Joylent Wake Up - białko serwatkowe (WPC), 200 mg kofeiny, smak cappuccino, 1 torba = ok. 700 kcal = 1 sugerowana porcja
Joylent Sport - więcej węgli, więcej białka, trochę kreatyny.

Twennybar - Joylent w formie batonika, 1 batonik = 387 kcal. Bez rozrabiania, bez shakera - rozwinąć i zjeść. Niestety cena sporo wyższa niż produktów w formie proszku. W Polsce spokojnie można przy takim budżecie rozważyć stołowanie się na mieście, jeśli tylko ktoś ma czas.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: Kopytko »

Wy to jecie zamiast normalnego jedzenia?

Jak by sie rano obejsć bez 2 hotdogów, litra pepsi kwaki i 3 kitkatów? pózniej o 13 jakiś fastfood i w domu obiadek o 17 : p
ale nie jem kolacji.

Nie nie waże 200kg a jedyne 80 :P wiem dużo jedyne 5kg do wagi idealnej brakuje:)
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 32
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: FlameRunner »

Możesz zastąpić dowolny "standardowy" posiłek.
Joylent inne produkty tego typu to JEST jedzenie i wcale nie powiedziałbym, że mniej normalne niż hotdog z kitkatem, zagryziony potem kolejnym fastfoodem. ;)
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: Kopytko »

Nie tak serio to chce właśnie coś wrzucił mniej śmieciowego, jednak duzo się siedzi w robocie a brzuszek ciągle rośnie, powoli ( szybka przemiana materi i dużo wizyt w ... ) ale jednak powoli idzie ku złemu.
To jest jedzonko w formie koktailu? nie je się nic więcej? Czy to sie spożywa gdy ktoś cwiczy i robi sześciopak codziennie rano ( bo ja mam 6pak ale trochę schowany :P )
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
oskar
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:28
x 6

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: oskar »

Ja bym się pisał na zamówienie grupowe. Wersje podstawowa lub wegan w zależności które taniej wyjdzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 8
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: marek91 »

Ja też wezmę kilka torebek, powiedzmy ze 4-5szt.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 32
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: FlameRunner »

Kopytko, ależ kombinujesz. ;)
Podstawowe produkty tego typu, czyli proszek w torbie jak Soylent Powder czy zwykły Joylent, faktycznie rozrabia się w shakerze z wodą. Forma jest, owszem, niecodzienna, ale tak poza tym to normalne jedzenie. Dodatkowa opcja, na równi z kanapkami, domowymi obiadkami, fastfoodami itp.. Można tym zastąpić dowolny posiłek, ale nie znaczy to, że trzeba każdy. Ba! Możesz nawet pochłonąć posiłek składający się z kanapki i Joylentu, czemu nie?
Skojarzenie z odżywkami dla sportowców jest oczywiste, rozumiem, ale jedyne podobieństwo to forma. Soylent, Joylent itp. nie są produktami wysokobiałkowymi ani typowymi gainerami, to zupełnie inny typ produktu, tworzony z myślą o dostarczeniu wszystkich potrzebnych organizmowi składników w optymalnych ilościach i niczego więcej - mniej więcej taka jest ogólna idea, sformułowana na samym początku przez Rhineharta.



Zamówienie grupowe

Co do zamówienia grupowego to jakieś konkretne działania podejmę najwcześniej po weekendzie. Teraz możemy porozmawiać.

Ja tego nie robię dla zarobku, tak że cena będzie wg cen na stronie producenta + część ceny wysyłki od producenta proporcjonalnie do wartości zamówionego przez daną osobę jedzonka, wszystko liczone po rzeczywistym kursie przewalutowania + wysyłka w kraju. W przypadku Joylent Vegan, którego chcę wziąć 30 sztuk, powinno wyjść trochę poniżej 23 zł za sztukę.

Ja bym chciał sobie zostawić powiedzmy 15 sztuk Joylent Vegan, więc potrzebuję chętnych na co najmniej kolejne 15 sztuk (łącznie).
Jak rozumiem, póki co wstępnie deklarują się: marek91 i oskar?
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 9
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Soylent i inne produkty tego typu

Post autor: McKee »

I ja, i ja, i ja !
3-6 szt (myślę o teście na 1-2 dni, najchętniej jakiś mix normalnego i vegan).
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”