Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Awatar użytkownika
jacekpom
Postów w temacie: 1
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2017, 20:52
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: Prusa i3 mk3, BLV
x 6
Kontakt:

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: jacekpom »

Też polecam Parkside dokładnie PABS 12 B3 w lidlu był za 169zł na OLX widziałem za 110 zł tu masz test tej wkrętarki https://www.youtube.com/watch?v=ZFeZlJqrqd4
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: Kopytko »

Dokładnie tą wkrętarką robię prawie wszystko, dużej nie miałem po co wyciągać, prócz mieszania kleju do płytek, bo ta mała jest naprawdę mega silna.
Ale to chyba przewaga aku Li-po
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
kudlacz
Postów w temacie: 1
Posty: 30
Rejestracja: 29 mar 2018, 21:42
Lokalizacja: Świdnik
Drukarka: Ender 3 + P3steel
x 5

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: kudlacz »

Lidlowej PBSA 12 A1 używam niemal codziennie od 2 lat w warsztacie samochodowym, zero problemów. Bity Parkside też mogę polecić.
jarhead
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 56
Rejestracja: 03 wrz 2017, 20:45
x 3

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: jarhead »

A jak jest z wytrzymałością akumulatorów w tej Parkside?
A ktoś sprawdzał gwarancję - 3 lata, którą się reklamują?

Akurat mi wpadła w rękę gazetka Lidla i jest obecnie akumulatorowa szlifierka kątowa
Mendel90 by PrzemoS
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: FlameRunner »

Czy te Lidlowe sprzęty są dostępne w jakimś sklepie internetowym?
Mam na myśli regularną sprzedaż, a nie to co ktoś kupił na promocji w Lidlu i teraz robi biznes życia sprzedając przez internet trzy sztuki.

Druga sprawa, to jest w sklepach cały czas, czy trzeba czekać aż "rzucą" interesujący nas towar?
jarhead
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 56
Rejestracja: 03 wrz 2017, 20:45
x 3

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: jarhead »

Ja jeszcze nie znalazłem w sklepach internetowych. Zawsze trzeba wypatrywać w gazetkach
FlameRunner
Mendel90 by PrzemoS
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: dziobu »

FlameRunner pisze:Czy te Lidlowe sprzęty są dostępne w jakimś sklepie internetowym?
Nie i nie będą.
Lidl wrzuca toto co jakiś czas żeby zwabić naród. Nie mają interesu w sprzedaży poza sklepami, zwłaszcza że sprzęt jest dobry.

edit.
Tu warto jeszcze wspomnieć że w przeciwieństwie do 95% sprzętu marketowego, do Parkside można normalnie dokupić wszystkie częsci eksploatacyjne czy akcesoria. Normalnie = w każdej chwili. M.in przez stronę którą podałem wcześniej (https://www.kompernass.com/index.php?ro ... urer_id=16). Jak by nie było jest to plusik dla marki.
FlameRunner
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: Kopytko »

I podobno z wymiana czy zwrotem w lidlu nie ma problemu. Jak nie wymieniają towaru to oddaja kase. Przynajmniej tak kolega mi tlumaczyl.ktory byl.kierownikiem tam. Gazetki nie maja na celu promocji produktu a maja na celu sciagniecie klienta do sklepu ktory albo nie kupi tego co w gazetce bo na sklep rzuca kilka szt ale przyjedzie i zapewne z pustym koszykiem nie wyjdzie.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
sol
Postów w temacie: 2
Posty: 65
Rejestracja: 19 gru 2016, 22:17
x 7

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: sol »

widzę że temat lidlowego sprzetu ruszył, ja korzystam z PABS 16 A2, używam jej głównie do rozbierania silników spalinowych i szczerze moge polecić,
większość śrub tak do m6 da się zerwać (nie urwać ;) ) za jej pomocą, nie raz nie dwa była cała w oleju i jak na złość nei chce się zepsuć :)
Artu
jarhead
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 56
Rejestracja: 03 wrz 2017, 20:45
x 3

Re: Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Post autor: jarhead »

Myślałem, myślałem i się skusiłem na tego Parkside. Akurat jest promocja w Lidlu na PBSA 12 B1 za 149zł od dzisiaj - https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=20379
Zobaczę jak się maszynka sprawuje i podzielę się opinią :) Dzięki za doradzenie.
Mendel90 by PrzemoS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt i narzędzia warsztatowe”