Pancerna obudowa do telefonu.

Rozmowy na luzie np. o pogodzie lub śmiesznych kotach
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 7569
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Pancerna obudowa do telefonu.

Post autor: Berg »

To Lovemei z mojej fotki kosztuje 150PLN . Ta z linka to chyba właśnie podróbka Lovemei, bo jest niemal identyczna i bez logo.
Obok leży Spigen. Dupkę ma blaszaną i dość dobrze zabezpieczone rogi. też ma tak wyprofilowane brzegi, że szybka nie dotyka blatu,

BTW: rok ciężkich robót dla producentów telefonów 100% szklanych, jak Huawei P30 pro
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Pancerna obudowa do telefonu.

Post autor: McKee »

studzin pisze:
McKee pisze: (Ale że co? Chcesz telefon za kilka tysi czymś takim chronić???) - zdecydowanie odradzam chiński szajs. Naprawdę lepiej wydać większe pieniądze na porządną obudowę, która działa niż na jakiś bubel, który uszkodzi telefon w czasie wypadku.
Heh, nie widział na oczy a komentuje...
I dodatkowo 2 lata ciężkich robót dla użytkowników tak przekręcających czyjeś wypowiedzi.
Specjalnie skasowałeś wcześniejsze zdanie o wyłączeniu adblocka?
:devil:
Mi to lata koło pióra, ale od kiedy reżimowa TV stosuje takie chwyty, to takie zachowanie nazywam zwykle słowami których na publicznym forum nie napiszę :no:
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
studzin
Postów w temacie: 3
Posty: 15
Rejestracja: 26 lis 2018, 23:41

Re: Pancerna obudowa do telefonu.

Post autor: studzin »

McKee pisze:
studzin pisze:
McKee pisze: (Ale że co? Chcesz telefon za kilka tysi czymś takim chronić???) - zdecydowanie odradzam chiński szajs. Naprawdę lepiej wydać większe pieniądze na porządną obudowę, która działa niż na jakiś bubel, który uszkodzi telefon w czasie wypadku.
Heh, nie widział na oczy a komentuje...
I dodatkowo 2 lata ciężkich robót dla użytkowników tak przekręcających czyjeś wypowiedzi.
Specjalnie skasowałeś wcześniejsze zdanie o wyłączeniu adblocka?
:devil:
Mi to lata koło pióra, ale od kiedy reżimowa TV stosuje takie chwyty, to takie zachowanie nazywam zwykle słowami których na publicznym forum nie napiszę :no:
A co Adblock ma do Twojej opinii na temat produktu, którego nie znasz?

Sorry za offtop, ale jestem ciekaw.
Awatar użytkownika
Julian
Postów w temacie: 3
Posty: 736
Rejestracja: 19 kwie 2016, 21:42
x 196

Re: Pancerna obudowa do telefonu.

Post autor: Julian »

McKee pisze: zdecydowanie odradzam chiński szajs. Naprawdę lepiej wydać większe pieniądze na porządną obudowę, która działa niż na jakiś bubel, który uszkodzi telefon w czasie wypadku.

Ok, dlatego pytam, bo w życiu nie widziałem tego.
Niestety telefony w magazynie szybko odchodzą :)
Awatar użytkownika
DoktorM
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 30
Rejestracja: 07 lut 2019, 13:56
x 10

Re: Pancerna obudowa do telefonu.

Post autor: DoktorM »

Julian pisze:
McKee pisze: zdecydowanie odradzam chiński szajs. Naprawdę lepiej wydać większe pieniądze na porządną obudowę, która działa niż na jakiś bubel, który uszkodzi telefon w czasie wypadku.

Ok, dlatego pytam, bo w życiu nie widziałem tego.
Niestety telefony w magazynie szybko odchodzą :)
Na Twoim miejscu to bym raczej opierał się na opinii ludzi którzy zakupili już ten produkt (komentarze aukcji) a nie na tych co spojrzeli Ci przez minutę na aukcję z grafikami(tam nawet zdjęć nie ma). Mnie na przykład odpychają ludzie, którzy twierdzą, że coś jest "chińskim szajsem" nie mając tego w rękach. Zwłaszcza, że połowa sprzętu, który posiada w domu jest z Chin...
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 7569
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2675

Re: Pancerna obudowa do telefonu.

Post autor: Berg »

co wy pierdolicie. Przecież zdjęcia, które wrzuciłem w drugim poście zrobiłem u siebie na biurku. Dyskusja jest o tym kto jak się wyraził a nie o praktyczności konkretnie takiej obudowy. Jak normalnie baby ze straganu z czosnkiem, że ta franca, to powiedziała, że to chiński, jak przecie sama tymi rencyma rwałam w ogródku, a poza tym jej chłop pije.
dziobu, panWiadr0, Abys, McKee
ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”