Działalność gospodarcza w domu jednorodzinnym

Rozmowy na luzie np. o pogodzie lub śmiesznych kotach
hawajski
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 13
Rejestracja: 04 maja 2019, 18:57
Lokalizacja: Zamość
Drukarka: Ender 3
x 9

Działalność gospodarcza w domu jednorodzinnym

Post autor: hawajski »

Witam,

Otóż staram się o dotację z programu PROW, i chcę zalegalizować oraz rozszerzyć swoją działalność z ofertą skanowania / drukowania, i moje pytanie brzmi czy potrzebne są jakieś specjalnie zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności, mam do dyspozycji spory ogrzewany nie użytkowany pokój o powierzchni 25m2 w którym dołożył bym jeszcze kilka drukarek 3D.

Pytają o to panie z Urzędu Marszałkowskiego ponieważ takie zaświadczenia konieczne są do wypłaty transzy..

Z góry dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Działalność gospodarcza w domu jednorodzinnym

Post autor: dziobu »

hawajski pisze:działalność z ofertą skanowania / drukowania(...),czy potrzebne są jakieś specjalnie zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności
Nie.
hawajski
Awatar użytkownika
kaluza
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 120
Rejestracja: 17 sty 2021, 18:45
x 35

Re: Działalność gospodarcza w domu jednorodzinnym

Post autor: kaluza »

hawajski pisze:Witam,

Otóż staram się o dotację z programu PROW, i chcę zalegalizować oraz rozszerzyć swoją działalność z ofertą skanowania / drukowania, i moje pytanie brzmi czy potrzebne są jakieś specjalnie zezwolenia do prowadzenia tego typu działalności, mam do dyspozycji spory ogrzewany nie użytkowany pokój o powierzchni 25m2 w którym dołożył bym jeszcze kilka drukarek 3D.

Pytają o to panie z Urzędu Marszałkowskiego ponieważ takie zaświadczenia konieczne są do wypłaty transzy..

Z góry dziękuje za pomoc
nic nie potrzebujesz jeśli nieruchomość należy do Ciebie to napisz oświadczenie ,że przeznaczasz taki i taki metraż pod działalność.
jeśli do kogoś innego pisze umowę użyczenia powierzchni na cele działalności na okres od do.
ogólnie na jednoosobowej to praktycznie żadne zezwolenia cię nie interesują.
ja miałem produkcję motocykli w piwnicy :rotfl: i faktycznie tam powstawały ale nie było to dla nikogo uciążliwe a miałem z 5 nalotów w 3 lata. ale przede wszystkim dobrze żyłem z sąsiadami :)
hawajski
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 1
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Działalność gospodarcza w domu jednorodzinnym

Post autor: marek91 »

kaluza pisze:
Czemu ten post taki niechlujny?
ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”