"to forum jest praktycznie martwe" xDDDD

Tu przenosimy offtop
tabbasek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2019, 11:55

"to forum jest praktycznie martwe" xDDDD

Post autor: tabbasek »

Szczerze to nie wydaje mi sie aby wina lezala w temp stolu. Bardziej obstwawialbym cos z paskiem od z lub calym mocowaniem od hot endu (wraz z kolkami), ewentualnie os z. Sprawdz czy nie ma luzu na kolkach przy ramie i czy reka moznesz do gory i do dolu z ruszyc bez wiekszego bicia na trapezowej srubie i tym mocowaniu.

Edit:
Ender fabryczny czy modowany?
Awatar użytkownika
szpiglasowy
Postów w temacie: 3
Posty: 94
Rejestracja: 16 wrz 2018, 11:42
x 26

Re: Ender 3 Druk z PET-G

Post autor: szpiglasowy »

tabbasek pisze:...mocowaniem od hot endu (wraz z kolkami)...
Co to są "kolki"?
tabbasek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2019, 11:55

Re: Ender 3 Druk z PET-G

Post autor: tabbasek »

wraz z kółkami... sork iza brak ogonkow, gdzies w dziale przywitan wyjasnilem czemu ich nie uzywam (uklad klawiatury mam angielski i nie wszystkie ogonki dzialaja)
Awatar użytkownika
szpiglasowy
Postów w temacie: 3
Posty: 94
Rejestracja: 16 wrz 2018, 11:42
x 26

Re: Ender 3 Druk z PET-G

Post autor: szpiglasowy »

tabbasek pisze:wraz z kółkami... sork iza brak ogonkow, gdzies w dziale przywitan wyjasnilem czemu ich nie uzywam (uklad klawiatury mam angielski i nie wszystkie ogonki dzialaja)
Owszem, wyjaśniłeś. Że nie chce Ci się naciskać alta. A gdyby do kogoś to nie przemawiało, to że nie chce Ci się przestawić klawiatury. Co prawdą nie jest, bo w tym poście wyraz "kółkami" napisałeś prawidłowo. Jesteś więc pospolitym leniem, za nic mającym postanowienia regulaminu. W szczególności rozdział II, punkt 3a, podpunkt a.
virgin71, Abys, dragonn, FlameRunner, dziobu, Dawid.S
tabbasek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2019, 11:55

Re: Ender 3 Druk z PET-G

Post autor: tabbasek »

A wiesz co to tablica znakow? Z niej wrzucilem z ogonakmi zebys laskawie ogarnal o co chodzi. Teraz juz chyba wiem czemu to forum jest praktycznie martwe i glownie korzystalem do tej pory z zagranicznych :)
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Ender 3 Druk z PET-G

Post autor: FlameRunner »

tabbasek pisze:to forum jest praktycznie martwe
xDDDD
Abys, dziobu, RaveOn, dragonn, virgin71, szpiglasowy, panWiadr0, Dawid.S
Awatar użytkownika
szpiglasowy
Postów w temacie: 3
Posty: 94
Rejestracja: 16 wrz 2018, 11:42
x 26

Re: Ender 3 Druk z PET-G

Post autor: szpiglasowy »

tabbasek pisze:Teraz juz chyba wiem czemu to forum jest praktycznie martwe i glownie korzystalem do tej pory z zagranicznych :)
Chcesz się pochwalić czy pożalić? Czy też reanimować trupa, zamiast dać mu odejść w pokoju?
tabbasek
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2019, 11:55

Re: Ender 3 Druk z PET-G

Post autor: tabbasek »

szpiglasowy pisze:
tabbasek pisze:Teraz juz chyba wiem czemu to forum jest praktycznie martwe i glownie korzystalem do tej pory z zagranicznych :)
Chcesz się pochwalić czy pożalić? Czy też reanimować trupa, zamiast dać mu odejść w pokoju?
Czegos tu nie rozumiem... tak mi szastales regulaminem na prawo, na lewo... super! Tylko co Twoj jeden jak i drugi post wnosi do tematu? Chcesz sobie na sile powiekszyc przyrodzenie spinajac sie w sieci? Chlopczyku wylacz komputer i idz sie przejsc, Twoj mozg ewidentnie potrzebuje odswiezenia. Nie mam zamiaru sie tu z Toba, czy kim innym przekamazac. Chcialem podsunac pomysly koledze, co moglby ewentualnie sprawdzic aby pozbyc sie problemu. Tyle ode mnie. Pozdrawiam goraco ;)
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: "to forum jest praktycznie martwe" xDDDD

Post autor: FlameRunner »

Jaki masz system operacyjny? Czy potrzebujesz pomocy w wyszukaniu informacji na temat dodania układu klawiatury i późniejszego ewentualnego przełączania się między różnymi układami?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Offtop”