Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Tu przenosimy offtop
Awatar użytkownika
corristo25
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 172
Rejestracja: 30 wrz 2017, 15:44
Lokalizacja: BB
Drukarka: FDM+Resin
x 59

Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: corristo25 »

Nie wiem czym się kierują, czy wolą realizować duże zamówienia od stałych klientów, olewając detalistów? W takim razie po co przyjmują małe zamówienia.

Tak czy inaczej zamówiłem 26 stycznia parę wałków i łożysk (projekt na ten rok to minifrezarka :P), a do dziś nie otrzymałem towaru.
W poniedziałek 05.02 dostałem maila w odpowiedzi na moje zapytanie, że paczka wyjdzie w dniu jutrzejszym. We wtorek dzwoniłem tam i jakiś Pan mi to potwierdził, dodając że dostanę fakturę do końca dnia. Taaaa.... Ponownie dzwoniłem w piątek, gdzie ów Pan się zdziwił że zamówienie sprzed 2ch tygodni nie jest zrealizowane, "za godzinę będę w firmie i sprawdzę" - tyle gościa słyszałem. KPINA

Dodam, że moim błędem w tym przypadku, choć skąd tu taką sytuacje przewiedzieć, był zakup dokonany przez ich stronę sklepu. Wcześniej kupiłem elementy do drukarki przez Allegro i wszystko było OK.

Ktoś miał z nimi podobnie?
Garreth
Postów w temacie: 1
Posty: 163
Rejestracja: 20 kwie 2016, 14:49
x 26

Re: Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: Garreth »

Przez allegro bylo jak najbardziej ok u nich, a zamawialem ze dwa razy.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 1
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: marek91 »

Też robiłem zamówienie 26 stycznia, dotarło już daaaawno temu.

Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów a też nie zamawiam hurtem.
Zrzut ekranu 2018-02-11 o 22.58.33.png
Awatar użytkownika
corristo25
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 172
Rejestracja: 30 wrz 2017, 15:44
Lokalizacja: BB
Drukarka: FDM+Resin
x 59

Re: Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: corristo25 »

No właśnie, zamawialiście przez allegro, gdzie można wstawić negatywa. Mnie coś podkusiło, aby bezpośrednio przez ich stronę sklepu - https://sklep.centrum-cnc.pl/. Całe szczęście mogę się jeszcze wyżalić w opiniach google ;)
Na domiar tego wg nr śledzenia paczka jeszcze nie została odebrana przez kuriera :no:
Ponadto dzwoniłem dzisiaj do nich wielokrotnie (w godzinnych odstępach) - na nr kontaktowy komórkowy 8 razy, a stacjonarny 9 razy - NIKT NIE ODEBRAŁ.
Ogólnie rzecz biorąc tragedia, nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. Nie byłoby problemu, gdyby był jakiś kontakt z firmą. Jasne informacje czemu się opóźnia, ale zastałem totalną zlewke na klienta, który może się dobijać drzwiami i oknami żeby się czegokolwiek dowiedzieć.

marek91 pisze:Też robiłem zamówienie 26 stycznia, dotarło już daaaawno temu.
To patrz i podziwiaj :)
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (6.48 KiB) Przejrzano 4680 razy
Awatar użytkownika
corristo25
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 172
Rejestracja: 30 wrz 2017, 15:44
Lokalizacja: BB
Drukarka: FDM+Resin
x 59

Re: Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: corristo25 »

Kontynuując ta farsę, firma w poniedziałek rzekomo wysłała paczkę. I tak od poniedziałku wisi jako Gotowa do nadania.... Nie wiem jaki można mieć problem z wysłaniem paru rzeczy za 300 zł [emoji35]

JEDNA WIELKA KPINA, brak słów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: dziobu »

corristo25 pisze:(...)Nie wiem jaki można mieć problem z wysłaniem paru rzeczy za 300 zł
Widać każdy znajdzie swoją Ebmię ;)

Nie ciesz się przedwcześnie że jest juz mowa o paczce i przesyłce. Ciesz się jak zawartość będzie choć trochę nawiązywała do treści zamówienia ;D
FlameRunner
Awatar użytkownika
corristo25
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 172
Rejestracja: 30 wrz 2017, 15:44
Lokalizacja: BB
Drukarka: FDM+Resin
x 59

Re: Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: corristo25 »

Heh kiedyś musiał się nadarzyć taki przypadek. Do dziś było gładko i bez problemu ze wszystkimi zamówieniami.
W każdym razie przepraszali, Beata pomyliła zamówienia i osobiście dopilnowała wysyłki kurierem DPD. Niech im bedzie :P

Tak czy inaczej kontakt telefoniczny praktycznie nie istnieje :|
Awatar użytkownika
corristo25
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 172
Rejestracja: 30 wrz 2017, 15:44
Lokalizacja: BB
Drukarka: FDM+Resin
x 59

Re: Centrum-CNC = Centrum-KPIN

Post autor: corristo25 »

corristo25 pisze:Heh kiedyś musiał się nadarzyć taki przypadek. Do dziś było gładko i bez problemu ze wszystkimi zamówieniami.
W każdym razie dziś przepraszali, Beata pomyliła zamówienia i osobiście dopilnowała wysyłki kurierem DPD. Niech im bedzie :P

Tak czy inaczej kontakt telefoniczny praktycznie nie istnieje :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Offtop”