bezczelność

Tu przenosimy offtop
gRbyy

Re: bezczelność

Post autor: gRbyy »

kretu pisze:a jedynie ukazujących twoje TOTALNE lenistwo i do tego roszczeniowość.
Jaka roszczeniowość, człowieku? Czytałeś choć jeden mój post? Jakie lenistwo? Kompletnie odjechałeś.

Macie o sobie jakieś wybujałe mniemanie, jak byście byli nie wiadomo jakimi mistrzami Jedi druku 3d, którzy posiedli o nich wszechwiedzę. A maluczcy ignoranci niech sobie czytają helpy i dokumentacje. For i portali o druku 3d jest naprawdę od groma. Trafiłem tu bo wydawało mi się, że fajne. Skończyło się na tym, że jestem roszczeniowy, leniwy gówniarz i skutecznie zostałem "wytępiony". Super.

Zresztą, nieważne. Tracę czas na jakieś idiotyczne dyskusje. Myślałem przez moment, że coś do was trafi.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: bezczelność

Post autor: dziobu »

gRbyy pisze:Macie o sobie jakieś wybujałe mniemanie, jak byście byli nie wiadomo jakimi mistrzami Jedi druku 3d, którzy posiedli o nich wszechwiedzę.
925 Jedi vs 1 padawan.
Twoje porównanie pasuje do tego forum jak VII część Gwiezdnych Wojen do reszty.
gRbyy pisze:A maluczcy ignoranci niech sobie czytają helpy i dokumentacje.
Tak, wymagamy umiejętnośći czytania. I myślenia.
gRbyy pisze:For i portali o druku 3d jest naprawdę od groma. Trafiłem tu bo wydawało mi się, że fajne.
Jest bardzo dużo. To prawda.
Skoro dalej nie widzisz różnicy, to o co chodzi?
gRbyy pisze:Skończyło się na tym, że jestem roszczeniowy, leniwy gówniarz i skutecznie zostałem "wytępiony". Super.
Czli system działa ;)
(a do lenistwa sam się przyznałeś i uznałeś jeszcze że jest to w porządku)
dragonn, WillingMagic
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: bezczelność

Post autor: FlameRunner »

Chyba już starczy?

Kilka(naście?) razy tłumaczyliśmy (nie tylko ja), jakie zachowanie uważamy za niedopuszczalne i dlaczego.
Jeśli ktokolwiek z obecnych nadal tego nie rozumie, albo nie jest przynajmniej w stanie się z tym pogodzić, to chyba powinien sobie wyświadczyć przysługę i się wylogować.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: bezczelność

Post autor: virgin71 »

dziobu pisze: Twoje porównanie pasuje do tego forum jak VII część Gwiezdnych Wojen do reszty.
Hehe, lubię to:) :thumbup:
gRbyy pisze:Na forach motoryzacyjnych ludzie po setki razy pytają o to jak wymienić żarówkę i nikt nie robi problemu
Tu się z kolegą nie zgodzę. Niestety na każdym forum, te najbardziej podstawowe pytania są komentowane w jeden sposób: "użyj szukajki!". Co ciekawe, z niewiadomego mi powodu, gówno można w tej szukajce znaleźć.

Natomiast wracając do początkowego tematu, to tooltip ma wersję PL, wersja EN też nie jest tajemnicą w dobie translatora google. Jak wspomniałem, jest to też dosyć logiczne.

W sprawie bezczelności, to chciałem napisać, że wypowiedzi w temacie o Anet były burackie nie na miejscu. Było tam dużo niepotrzebnych słów i właśnie roszczeniowości.

Przebrnąłem przez tę gówno-burzę prawie całą i wydaje mi się, że już dawno temat powinien zostać zakończony i zamknięty.
balgator
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:24
x 24

Re: bezczelność

Post autor: balgator »

virgin71 pisze:
dziobu pisze: Przebrnąłem przez tę gówno-burzę prawie całą i wydaje mi się, że już dawno temat powinien zostać zakończony i zamknięty.
Amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Offtop”