bezczelność

Tu przenosimy offtop
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 6384
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: [Anet A8] Profil drukarki do Cura 3.x

Post autor: dragonn »

To że jak ktoś nie rozumie w angielskim może sobie przełączyć na PL i przeczytać :D.
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: [Anet A8] Profil drukarki do Cura 3.x

Post autor: anraf1001 »

Nie no jak ktoś tak woli to nie przeszkadzam :D
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 2
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: bezczelność

Post autor: virgin71 »

Przecież nie dość, że w dymkach jest to wyjaśnione, to chyba sprawa jest logiczna. Jeśli wydruk jest wyższy niż wózek, przez co wałek może zahaczyć od wydruk, to automatycznie opcja jest wyłączona i można tylko drukować wszystko na raz. Co tu wyjaśniać?!
TDI-CAD, FlameRunner, WillingMagic
gRby

Re: bezczelność

Post autor: gRby »

1. Kolego FlameRunner, nie wiem kim jesteś, właścicielem tego forum czy kim tam. Nie wiem jaka jest Twoja rola. Mając uprawnienia administratora robisz co chcesz na forum kierując się swoim widzimisię. Nie na tym polega moderacja i administracja forum
Załóż sobie bloga będziesz sobie pisał poradniki, nikt nie będzie przeszkadzał i będziesz błyszczał i świecił. Forum to nie blog.

2. Jestem nowy, napisałem kilak postów, z których większość nie spodobała się jaśnie FlameRunnerowi i je usunął. W żadnym z tych postów nie złamałem regulaminu, nie naruszyłem netykiety i starałem się trzymać tematu.

3. Nie będę nawet komentował nazwania mnie i kolegi gówniarzami. W normalnych okolicznościach przyrody za coś takiego kieruje sprawę na drogę sądową lub w wypadku ludzi bardziej impulsywnych daje się w ryj.
virgin71 pisze:Przecież nie dość, że w dymkach jest to wyjaśnione, to chyba sprawa jest logiczna. Jeśli wydruk jest wyższy niż wózek, przez co wałek może zahaczyć od wydruk, to automatycznie opcja jest wyłączona i można tylko drukować wszystko na raz. Co tu wyjaśniać?!
Właśnie to!

Moje pytanie dotyczyło bardziej stwierdzenia:
FlameRunner pisze:Jeśli chcesz korzystać z trybu drukowania "One at a Time", zmierz swój egzemplarz drukarki i wprowadź odpowiednie wartości.
Co mam niby zmierzyć i gdzie wprowadzić te wartości? Drukarki Anet A8 sa zasadniczo takie same i nie wiem co w konkretnym egzemplarzu ma być do zmierzenia i jaki ma to związek z One at a Time. Chyba logiczna niejasność?
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: bezczelność

Post autor: FlameRunner »

Współwłaścicielem.
I usunąłem ci DWA posty w wątku "Kupiłem A8. Co chcecie wiedzieć?", w których mowa była o cenach i innych drukarkach, czyli zwykły offtop.
Dziwnych, nieuargumentowanych zarzutów i pogróżek nie komentuję.

Jeśli popatrzyłeś na tooltipy w ustawieniach drukarki i kompletnie nie rozjaśniło ci to kwestii "co zmierzyć, gdzie wprowadzić i jak się to łączy z trybem drukowania jednego na raz", to przykro mi, ale nie jestem w stanie ci pomóc.

Odpowiedź na pytanie "po co mierzyć każdy egzemplarz" umieszczę zaraz w pierwotnym wątku.
porlock
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 185
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:45
x 2

Re: bezczelność

Post autor: porlock »

gRby nie jesteś jedyny komu "kolega szanowny" napsół krwi swoim januszowaniem, nie ma sensu się denerwować, trzeba ignorować, dodatkowo ja poprostu wciągnąłem jego sklep na moją prywatną blackliste i omijam szerokim łukiem już blisko rok, wolę przepłacać i kupić gdzieś indziej.
gRby

Re: bezczelność

Post autor: gRby »

Ja się w ogóle nie degeneruję, a szerokim łukiem będę omijał zarówno to forum, sklep jak i jego współwłaściciela. Sajonara!
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 8940
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5872
Kontakt:

Re: bezczelność

Post autor: dziobu »

I poszedł się degenerować gdzie indziej...
b.gif
Awatar użytkownika
Yorg 68
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 272
Rejestracja: 05 gru 2016, 09:48
Lokalizacja: Myślenice
x 79

Re: bezczelność

Post autor: Yorg 68 »

porlock pisze:gRby nie jesteś jedyny komu "kolega szanowny" napsół krwi swoim januszowaniem, nie ma sensu się denerwować, trzeba ignorować, dodatkowo ja poprostu wciągnąłem jego sklep na moją prywatną blackliste i omijam szerokim łukiem już blisko rok, wolę przepłacać i kupić gdzieś indziej.
Jak dokładnie się przyjrzeć temu postowi to w zasadzie wyszła z niego fajna reklama...
FlameRunner
Drukuję - bo lubię... i jeszcze mogę
Jerzy
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 8
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: bezczelność

Post autor: marek91 »

Użytkownicy gRby i gregor1890 dostali bana na stałe ode mnie. Nie będziemy tolerować roszczeniowego tonu wypowiedzi.

Chyba w jakimś województwie trwają jeszcze ferie i dzieciaki szaleją :)
Filip, może powinniśmy pomyśleć o jakimś ograniczeniu wiekowym na forum co by się gimbusiarnia nie szwendała?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Offtop”