bezczelność

Tu przenosimy offtop
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: bezczelność

Post autor: FlameRunner »

porlock pisze:gRby nie jesteś jedyny komu "kolega szanowny" napsół krwi swoim januszowaniem, nie ma sensu się denerwować, trzeba ignorować, dodatkowo ja poprostu wciągnąłem jego sklep na moją prywatną blackliste i omijam szerokim łukiem już blisko rok, wolę przepłacać i kupić gdzieś indziej.
Możesz nieco rozjaśnić sytuację?

Czy zamówiłeś coś u mnie i dostałeś jakiś chłam? Zamówienie zostało za późno wysłane? Wysłałem coś innego niż zamawiałeś? Może próbowałeś złożyć reklamację i były z tym jakieś problemy?

Ja kojarzę tylko jedną sytuację. Rok temu napisałem Ci jedną ostrzejszą odpowiedź na forum MRR. Czy właśnie o to ciągle chodzi? :D
porlock
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 185
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:45
x 2

Re: bezczelność

Post autor: porlock »

Nie rozumiem tych pytań napisałem przecież wyraźnie czym podyktowana jest moja decyzja, chodzi o Twoje "januszowanie" co za tym idzie podejście do potencjalnych klientów. Z usług sklepu nie korzystałem i nie skorzystam. Jestem pamiętliwy :-P
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: bezczelność

Post autor: FlameRunner »

Wybitnie pamiętliwy. Nigdy nie robiliśmy interesów, nawet nie próbowaliśmy, a Ty już drugi raz obsmarowujesz mój sklep i mnie jako przedsiębiorcę. :(
porlock
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 7
Posty: 185
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:45
x 2

Re: bezczelność

Post autor: porlock »

Jesli chodzi o Twoją osobe to przecież napisałem sama prawdę i to bardzo delikatnie, nawet teraz nakrecasz g burze i próbujesz mi wmówić że "obsmarowuje" twój sklep co nie jest prawdą, ale napiszę jeszcze raz bo bo dwa poprzednie nie dotarły. Moja decyzja jest podyktowana Twoim zachowaniem a nie obsługa w sklepie nigdy nic tam nie kupiłem a chyba mam prawo decydować gdzie i do kogo kupuję prawda ?
Pokaż mi gdzie "obsrmasowalem" twój sklep proszę i co negatywnego na jego temat napisałem ?
Zdaje się że nawet byla opinia pozytywną że masz dobre ceny, co ktoś tu nawet zauważył.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2018, 12:27 przez porlock, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 6
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: bezczelność

Post autor: dragonn »

Poruszę jeszcze temat minimalnego wieku na forum - i powiem wprost jest stanowczo na NIE. Jasne, wśród młodszych roczników jest co raz gorzej, sam to widzę. Ale nadal są osoby które nawet potrafią zadziwić swoim podejściem i wiedzą, a tak samo wśród starszych roczników zdarzają się 'artyści'. A druga rzecz, to może niedługo przy rejestracji trzeba będzie wysłać skan dowodu? Nie popadajmy w paranoję.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2456
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: bezczelność

Post autor: mcxmcx »

Panowie, spokojnie.

Potrzebne jest młode na forum. Głupie bezczelne etc.

Bez tego forum zamienia się w zamknięte kółeczko wzajemnej adoracji, bezsensu.

Był, poszedł, na drugi raz delikatniej, dostosuje się w miesiąc ok, nie dostosuje, przykręcić śrubę.
dragonn
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: bezczelność

Post autor: McKee »

porlock pisze:Moja decyzja jest podyktowana Twoim zachowaniem
Sprawa jest lekko delikatna, forum ma swoich właścicieli, którzy powinni na nim pilnować porządku.
Co jakiś czas pojawia się ktoś, komu się coś nie podoba.
Administratorzy wykazują się dużą powściągliwością (moim zdaniem).
Jednocześnie służą poradami.
Kupiłbyś drukarkę tylko po to żeby o niej coś napisać i sprzedałbyś potem po kosztach?
Pomogłeś komukolwiek na tym forum? (Czy tylko szukasz pomocy innych? Nawet za to że ktoś ci pomógł możesz podziękować administratorom - utrzymanie forum (serwera, domeny itp) przecież kosztuje).
Oceń to realnie i obiektywnie (nie musisz odpowiadać).

Ps.: Taka analogia do sytuacji z gRby: Wchodzisz do czyjegoś domu i narzekasz, że chodnik ma zły kształt i gospodarz nie chce ci kupić nowego i jeszcze każe buty wycierać. Mówisz gospodarzowi: nie wiem kim jesteś ale w domach się butów nie wyciera. I spodziewasz się nagrody czy wywalenia na pysk?
To forum ma być dla nas ... ale odrobina ;) kultury jednak obowiązuje.
I właściciel ma (i powinien mieć) nieco większe prawa i (przykre) obowiązki upomnienia lub wywalenia aspołecznych lub awanturujących się osobników.

mcxmcx: Głupie? Bezczelne? Nie rozumiem... Ja bym wolał: przyjazne, rzeczowe, pomocne.
(ale może za stary jestem ... i to jest "konflikt pokoleń", o którym słyszałem gdzieś).
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
gRbyy

Re: bezczelność

Post autor: gRbyy »

Bardzo mi schlebia wasza błędna ocena mojego wieku. Bardziej pasował by epitet stary dziad niż gówniarz bo proawdopodobnie jestem starszy od większość z użytkowników tego typu forum. A sądząc po niku "marek91" to powiem, że mam syna o 5 lat starszego :D
marek91 pisze:Użytkownicy gRby i gregor1890 dostali bana na stałe ode mnie. Nie będziemy tolerować roszczeniowego tonu wypowiedzi.
Sobie kolego możesz usuwać, banować i się mścic niewiadomo za co...

Przyznam, że supełnie was nie rozumiem. Mogło to wszystko potoczyć się zupełnie inaczej. Możana w sposób uprzejmy i grzeczny odpowiadac na pytania. Normalnie wyjaśnić i podjeść tolerancyjnie do osób, które są nowe w świecie drukarek 3d.
mcxmcx pisze:Bez tego forum zamienia się w zamknięte kółeczko wzajemnej adoracji, bezsensu.
No włanie tak to wygląda. Możecie się klepać wzajemnie po ramieniu i sobie przytakiwac, a nowych spószczac na bambus...

marek91 nie musisz sobie zadawać trudu banowania mnie i usuwania konta bo jak wsponiałem nie będę użytkownikiem waszego forum. A zawsze znajdę sposó żeby się odszczekać :shout:
porlock
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 4
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: bezczelność

Post autor: anraf1001 »

gRbyy pisze:Przyznam, że supełnie was nie rozumiem. Mogło to wszystko potoczyć się zupełnie inaczej. Możana w sposób uprzejmy i grzeczny odpowiadac na pytania. Normalnie wyjaśnić i podjeść tolerancyjnie do osób, które są nowe w świecie drukarek 3d.
Mógłbyś po prostu czytać opisy funkcji i włożyć trochę wkładu własnego...
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 8
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: bezczelność

Post autor: marek91 »

gRbyy pisze:Mogło to wszystko potoczyć się zupełnie inaczej. Możana w sposób uprzejmy i grzeczny odpowiadac na pytania.
No właśnie, przychodzisz na czyjeś forum i stawiasz roszczeniowe żądania zamiast zastosować się do tego co sam napisałeś.
Skoro jesteś w średnim wieku to dlaczego w takim razie zachowujesz się jak 14-latek? Bo nie mogę tego zrozumieć.

Skoro nie chcesz udzielać sie na forum to po co założyłeś kolejne konto? (niezgodnie z regulaminem pkt. §1 pkt 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Offtop”