2021 -> 2022

Tu przenosimy offtop
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 8941
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5872
Kontakt:

2021 -> 2022

Post autor: dziobu »

Wesołych Świąt
i szczęśliwego nowego roku!
Berg, matikyle, Artu, sagittario, arkomania.pl, aaannnd, kapi, @GUTEK@, morf, emartinelli, konradsdev1, Andrzej_W, Norbert, carving85, Borasek5, Silvered87
Awatar użytkownika
artur_n
Postów w temacie: 2
Posty: 962
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:48
Lokalizacja: RJA
Drukarka: Prusa MK4, P1S AMS
x 179

Re: 2021 -> 2022

Post autor: artur_n »

Wzajemnie!
Dodatkowo życzę bezawaryjnych drukarek i samych udanych wydruków ;-)
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 1196
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: 2021 -> 2022

Post autor: emartinelli »

Dziękuje i wzajemnie życzę nudnego 2022 roku :) Oby nic ciekawego się nie działo :)
Awatar użytkownika
panWiadr0
Postów w temacie: 1
Posty: 1255
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:06
Drukarka: niesforny reprap
x 839

Re: 2021 -> 2022

Post autor: panWiadr0 »

Wesołych i dużo ducha puszczy! :]
Awatar użytkownika
sagittario
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 336
Rejestracja: 27 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Nysa
Drukarka: Anet A8, Inventor
x 133

Re: 2021 -> 2022

Post autor: sagittario »

Dużo zdrowia i siły. W końcu w przyszłym roku przytłoczy nas nowy ład czy tam nowy porządek :D

No i wesołych świąt :)
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 3224
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1594

Re: 2021 -> 2022

Post autor: morf »

I ja i ja życzę najlepszego!
Samych udanych wydruków
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
Rozarh
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 620
Rejestracja: 12 kwie 2021, 10:45
Lokalizacja: opolskie
Drukarka: Fenix, A20M, TT1SM..
x 253

Re: 2021 -> 2022

Post autor: Rozarh »

Ja zwany dalej Życzeniodawcą, proszę Was, zwanych dalej Życzeniobiorcami, o przyjęcie, bez zobowiązań wynikających z treści lub domniemanych, o zaakceptowanie naszych najlepszych życzeń przyjaznych dla środowiska, odpowiedzialnych społecznie, poprawnych politycznie, bezstresowych, nieuzależniających, niedyskryminujących obchodów święta przesilenia zimowego, przeprowadzonych według najlepiej odpowiadających Życzeniobiorcom tradycji lub przekonań wynikających z preferowanej przez Życzeniobiorców religii czy też tradycji świeckich, z szacunkiem dla religijnych/świeckich tradycji/przekonań osób trzecich lub dla ich ewentualnego przekonania o braku konieczności uwzględniania jakichkolwiek tradycji - religijnych, bądź świeckich. Życzeniodawca, chciałby życzyć Życzeniobiorcom sukcesów finansowych, spełnienia osobistego i braku komplikacji natury medycznej w związku z nadchodzącym końcem uznanego ogólnie roku kalendarzowego 2021, respektując jednocześnie wybór jakiegokolwiek innego kalendarza, wynikającego z przynależności kulturowej, bądź sektowej Życzeniobiorców bez względu na ich rasę, przekonania, kolor, wiek, sprawność fizyczną, wiarę, platformę komputerową lub preferencje seksualne.

Akceptując powyższe życzenia, Życzeniobiorcy zobowiązani są zaakceptować poniższe warunki:
1. Życzenia niniejsze mogą być w każdej chwili poszerzone, uszczuplone, bądź wycofane całkowicie.
2. Życzenia mogą być swobodnie przekazywane dalej, pod warunkiem pozostawienia bez zmian oryginalnych życzeń oraz uznania praw własnościowych Życzeniodawcy.
3. Z powyższych życzeń nie wynika w żadnym stopniu obietnica faktycznego spełnienia chęci wyrażonych w tejże korespondencji.
4. Niniejsze życzenia mogą nie być wykonywalne w niektórych systemach prawnych, jak również niekoniecznie ograniczenia w nich wyrażone muszą być wiążące w każdej lokalizacji geograficznej.
5. Zakłada się, że życzenia te bedą całkiem dobrze spełniać swoją rolę w granicach rozsądku, przez okres jednego roku lub do czasu wystawienia nowych życzeń świątecznych, w zależności od tego, która z tych okoliczności zaistnieje pierwsza.
6. Sprawa wymiany niniejszych życzeń lub wystawienia nowych pozostawiona jest do wyłącznej decyzji Życzeniodawcy.
@GUTEK@, dziobu, sagittario, aaannnd, kapi, Ciaho, emartinelli, artusiek, Adinfo, roman
Parafrazując wpis by artusiek:
Nie chcesz grzebać? Kup Prusę lub Bambu Labs
Kupiłeś coś co dopieszczasz? Naucz się grzebać!!!
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 2
Posty: 8941
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5872
Kontakt:

Re: 2021 -> 2022

Post autor: dziobu »

Zabrakło mi tylko:

§ 9
Postanowienia końcowe
  1. W sprawach nieuregulowanych niniejsza umową zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego dotyczące życzeń świątecznych.
  2. Umowę sporządzono w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.
  3. Wszelkie spory dotyczące niniejszej umowy, strony poddając rozstrzygnięciu Sądu właściwego miejscowo dla siedziby strony skarżącej.
[/color]
Rozarh, panWiadr0, Artu, artusiek
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: 2021 -> 2022

Post autor: virgin71 »

Jak widzę 2022, to myślę - nowy ład - zWAŁ, jak zWAŁ. Myślę o tych wszystkich pieniądzach i dobrach, które zostaną w kieszeniach polaków i już się napawam optymizmem. Życzenia potrzebne bardziej niż zwykle;)
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 1
Posty: 2422
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 469
Kontakt:

Re: 2021 -> 2022

Post autor: Artu »

A ja standardowo:
Bogatego Mikołaja, smacznego żarełka, Świątecznej wesołości i radości... mimo wszystko ;)
W nowym roku, jak co roku, aby nie był gorszy, bo na lepszy nie ma perspektyw :devil:
I niechaj drukarki drukują bezawaryjnie przez cały następny rok, a nawet dłużej :thumbup:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Offtop”