O tym dlaczego warto czytać ze zrozumieniem

Tu przenosimy offtop
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: Ink3de

Post autor: anraf1001 »

Żeby się zaraz nie okazało, że firma Athroit będzie przepraszała Marka. Bo trochę go zniesławiła. Nie powiem
A tak BTW to facepalm ^3 :cool2:
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: Ink3de

Post autor: anraf1001 »

Athroit pisze:Niestety zostałem zmuszony przez Pana działanie do reakcji ponieważ obraża, zniesławia, pomawia o czyn zabroniony oraz próbuje Pan doprowadzić do strat wizerunkowych firmy Athroit Sp. z o.o. . Z Pana wypowiedz na tym internetowym forum wynika, iż działa Pan umyślnie, dlatego Zarząd Athroit Sp. z o.o. wzywam Pana do zaprzestanie tego typu działań oraz o wystosowanie przeprosin za Pana nieprawdziwe wypowiedzi na temat Athroit Sp. z o.o.
Nikt nigdzie przed Panem nie wspominał o żadnej firmie Athroit więc w jaki sposób Pan Marek mógł zniesławić waszą firmę?
Tak BTW to bezpodstawne oskarżanie o zniesławienie, pomawianie i ocokolwiek innego też jest zniesławieniem.
Polecam art.212 Kodeksu Karnego
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
No właśnie. Takie teksty mogą spowodować utratę zaufania Pana Marka jako administratora.
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
Awatar użytkownika
emartinelli
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 1195
Rejestracja: 19 kwie 2016, 16:54
Lokalizacja: Łódź
x 423

Re: Ink3de

Post autor: emartinelli »

Czytałem ten wątek od początku i chyba stanę trochę w obronie ink3de. Po pierwsze to nie on założył wątek, po drugie chyba firma ma prawo do dopowiadania na pytania forumowiczów, po trzecie ja nie odbierałem postów jako reklamowych (chyba, że chodzi o stopkę pod postami) no i na koniec to jest trochę bez sensu aby firmę mógł reprezentować jedynie właściciel a nie np. właściciel lub upoważniony pracownik (ale regulamin rzeczywiście mówi co innego).
Aczkolwiek wypowiadanie się kogoś w imieniu innej firmy wymaga rzeczywiście wyjaśnień.
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: Ink3de

Post autor: Berg »

Panowie,
Dajcie sobie spokój.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 11
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Ink3de

Post autor: marek91 »

Emartinelli, wiemy że to nie ink3de założyło ten wątek. W pełni się z tobą zgadzam że firma ma prawo odpowiadać bo przecież wątek jej dotyczy :)
Zauważ proszę że nic się nie działo do czasu gdy nie została opublikowana informacja że konto nie jest prowadzone przez ink3de, tylko w zasadzie nie wiadomo kto pisze posty, jest to ewidentne łamanie regulaminu i nie podlega to żadnej dyskusji.
Co do reprezentowania firmy przez pracownika, myślę że tu nie byłoby żadnego problemu, w tym jednak przypadku mamy całkowicie inny podmiot, prawdopodobnie są to ludzie którzy nigdy nie mieli drukarki w rękach... czy tam na biurku. :) Oni nigdy nie będą należeli do społeczności.
Nie dostałem też w tej sprawie żadnego zapytania czy prośby, jak widzisz są jedynie żądania, a tego tolerować nie zamierzamy. :piwo:
Athroit
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2017, 15:59

Re: Ink3de

Post autor: Athroit »

Szanowny Panie marek91,

Pierwszy wątek wypowiedzi mówi o tym, że pomawia Pan firmę o rozsyłanie niechcianej korespondencji lub o prowadzenie nieuczciwej konkurencji za pomocą Spam-u:
"... pewnie to zawodowi rozsyłacze spamu..."
"...jesteś zwykłym spamerem..."

Za co domagamy się przeprosin.


Drugim wątkiem jest kwestia zablokowania konta.
"...Administrajca pisała regulamin i administracja wie jak go interpretować [...] Przez "swoją firmę" rozumiemy SWOJĄ firmę a nie czyjąś, czyli taką co do której posiadamy pełne prawa :D Nie mamy możliwości ani czasu sprawdzać umowy między wami i tego czy masz prawo tą firmę "reklamować"..."

Jeżeli to jest Pana interpretacja to niestety, ale nie została ona zawarta w treści regulaminu przy rejestracji konta. Dlatego, aby dać możliwość Panu zapoznania się z obowiązującymi umowami i pokazać, że doszło do nieporozumienia zaproponowałem przestawienie do wglądu upoważnienie oraz zawartych umów. Niestety z jakiś powodów nie chce się Pan z nimi zapoznać.

Naszym zdaniem nie doszło do złamania zapisów regulaminu, a mimo to konto zostało zablokowane.

"...Panu Bartoszowi przekaż że dostałeś bana za łamanie regulaminu oraz że może sam się tu zarejestrować. (tylko niech najpierw ureguluje sprawę ze mną, bo inaczej mógłbym być nieobiektywny, a tego bym nie chciał) ..."
Oczywiście przekażemy taką informację.

Kończąc wątek odnośnie blokady konta, rozumiem, że konto nie zostanie odblokowane?
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 11
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Ink3de

Post autor: marek91 »

Athroit pisze: "... pewnie to zawodowi rozsyłacze spamu..."
"...jesteś zwykłym spamerem..."

Za co domagamy się przeprosin.
Gdzie jest chociażby jedno słowo o firmie Athroit? Bo nie widzę :lol:
Prosiłem o czytanie ze zrozumieniem, drugi podany przez Pana przykład jest interpretacją zapisu regulaminu i nie jest kierowany bezpośrednio do kogoś. :roll:

Athroit pisze:Drugim wątkiem jest kwestia zablokowania konta.
"...Administrajca pisała regulamin i administracja wie jak go interpretować [...] Przez "swoją firmę" rozumiemy SWOJĄ firmę a nie czyjąś, czyli taką co do której posiadamy pełne prawa :D Nie mamy możliwości ani czasu sprawdzać umowy między wami i tego czy masz prawo tą firmę "reklamować"..."
W takim razie proszę mi wytłumaczyć co Pan rozumie poprzez poniższy zapis?
1. Każdy aktywny forumowicz może promować swoją firmę np. w podpisie.
Co Pan rozumie poprzez "swoją"?

Athroit pisze:Jeżeli to jest Pana interpretacja to niestety, ale nie została ona zawarta w treści regulaminu przy rejestracji konta. Dlatego, aby dać możliwość Panu zapoznania się z obowiązującymi umowami i pokazać, że doszło do nieporozumienia zaproponowałem przestawienie do wglądu upoważnienie oraz zawartych umów. Niestety z jakiś powodów nie chce się Pan z nimi zapoznać.
Te umowy zwyczajnie mnie nie interesują. (przynajmniej już nie w tym momencie, nie moja wina że strzeliliście sobie w stopę)

Athroit pisze:Naszym zdaniem nie doszło do złamania zapisów regulaminu, a mimo to konto zostało zablokowane.
:roll:
Athroit pisze:"...Panu Bartoszowi przekaż że dostałeś bana za łamanie regulaminu oraz że może sam się tu zarejestrować. (tylko niech najpierw ureguluje sprawę ze mną, bo inaczej mógłbym być nieobiektywny, a tego bym nie chciał) ..."
Oczywiście przekażemy taką informację.

Kończąc wątek odnośnie blokady konta, rozumiem, że konto nie zostanie odblokowane?
Już lecę je odblokować! ;)
Athroit
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2017, 15:59

Re: Ink3de

Post autor: Athroit »

Szanowny Panie marek91,

Odnośnie przeprosin:

"...Pod nickiem ink3.de kryję się jakaś firemka z branży IT..." Pana wypowiedź ewidentnie wskazuje na to, iż miał Pan pełną świadomość, że pisze Pan o podmiocie gospodarczym.

Zamiast mglistych tłumaczeń wystarczy przeprosić za nieprawdziwe wypowiedzi i w ten sposób będzie po temacie.
q3ok
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 149
Rejestracja: 20 lut 2017, 20:18
Lokalizacja: SL/SK
x 11

Re: Ink3de

Post autor: q3ok »

WTF z tym wątkiem, to nie miało być miejsce na opinie o filamentach ink3de?
Piszcie do siebie wiadomości prywatne a nie na forum może?
> MK2Clone http://prusaclone.wordpress.com/ <
> Revision 2 #inprogress http://mk2clone.dozuki.com/ <
Athroit
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 8
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2017, 15:59

Re: Ink3de

Post autor: Athroit »

Szanowny Panie marek91,

odnośnie blokady konta Ink3de to faktycznie, powód jego zablokowania jest czysto formalny...
Zablokowany

Wróć do „Offtop”