Sklep v-slot.pl - opinie

Polecasz bądź odradzasz interesy z daną osobą lub firmą?
Regulamin forum
Przed opublikowaniem ogłoszenia zapoznaj się z regulaminem działu giełda.
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

Chciałbym spytać czy ktoś miał już wątpliwą przyjemność zakupu w sklepie v-slot.pl ?
Przed złożeniem zamówienia dopytywałem się jakie są terminy realizacji. Dostałem odpowiedź że na moje części jest to 6 - 7 dni.
Swoje zamówienie złożyłem 8 grudnia. Później czekałem.
Dzwoniłem 21 grudnia z pytaniem czy otrzymam przesyłkę przed świętami. Wtedy jeszcze uprzejma pani powiedziała, że "jutro wysyłamy, w środę pan dostanie". Nie dostałem. W środę na FB przeczytałem że od Wigilii do 4 stycznia nie pracują - inwentarze itp. Napisałem komentarz z pytaniem czy w takim razie swoją przesyłkę dostanę dopiero w nowym roku? Dostałem jakże miłą odpowiedź żebym napisał maila z numerem zamówienia a jutro dostanę odpowiedź kiedy zostanie zrealizowane zamówienie.
Nic nie dostałem. Po południu status przesyłki zmienił się na "wysłane".
Piszę te słowa 28 grudnia, kiedy to dowiedziałem się u kuriera że paczka nadal nie została odebrana od odbiorcy.
Telefon do v-slot.pl.
Tam nadal jeszcze miła pani mówi że zostało wysłane 24. Mówię, co na to kurier. "No widocznie jest w trakcie". To zostało wysłane 24 czy jest w trakcie 28 o godzinie 14:40? Pani nie wiedząc co odpowiedzieć: "czy zauważył pan termin realizacji zamówień 14 dni roboczych?"
Wkurzyłem się. Najpierw było wysłane, później w trakcie a teraz gadka o terminie realizacji 14 dni roboczych.
Już nie wchodzę w dyskusję tylko ciągle pytam kiedy dostanę moją przesyłkę.
Pani stwierdza że nie będzie ze mną już rozmawiać, po czym mówi do widzenia.

8 grudnia wpłaciłem im ponad 1100zł a 28 grudnia słyszę że nie będą ze mną rozmawiać. Ciekawe prawda?
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Berg »

Dziwne? Normalne.
@LancerX Jak się zamawia coś na parę dni przed Świętami to co najwyżej można mieć maleńką nadzieję że dojdzie.

Magazynier myśli gdzie kupić karpia,
Pani, czy zdąży jej wyrosnąć drożdżowe.
Kurier pracuje kolejny dzień od 6ej do 24ej.

A Ty siedzisz wygodnie w domu na pracy zdalnej (przykładowo) wydzwaniasz po biednych, ludziach, dupę zawracasz, urządzasz jakieś konfrontacje kuriera za sprzedawcą. Zbędne zamieszanie generujesz. :DD

Weź wyluzuj.
dziobu, V-Slot_pl
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

Jak 8 grudnia to "przed Świętami" to chyba już czas się spieszyć żeby robić zakupy przed Wielkanocą. Poza tym już nie pierwszy rok jestem pod wrażeniem jak działają inne sklepy, wysyłające z dnia na dzień.
Poza tym to normalne w dzisiejszych czasach, że na FB piszą ładnie, grzecznie, że napiszą, odpiszą a tego nie robią? Btw. Zaraz za mną napisał gość który swoje zamówienie złożył 30 października i jeszcze go nie dostał.
Nie mogę wyluzować, bo gdy tam leży moje 1100zł a szanowna tfu pani mówi że nie będzie ze mną rozmawiać, to mam obawy czy pieniądze razem z zamówieniem "gdzieś się nie zgubią".
Holgin
Postów w temacie: 3
Posty: 939
Rejestracja: 06 sty 2019, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Prusa A8
x 479

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Holgin »

8 grudnia to nie parę dni przed świętami, a jak sklep kręci zamiast wprost powiedzieć że mają spore opóźnienie przez święta to tylko pogarszają sytuacje. Nie ma co luzować ;)
dragonn, Artu
Robin
Postów w temacie: 4
Posty: 110
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:27
Lokalizacja: Wrocław
x 20

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Robin »

Kupowałem tam.. zależy który klikniesz magazyn. Gdy w zamówieniu masz coś z europy to wyślą po skompletowaniu całości - czyli ok 21 dni.
Trafiłeś zły czas, czekaj spokojnie to solidna firma.
V-Slot_pl
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 3203
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1575

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: morf »

Porządna? Jak dla mnie jednak nieporządna.
Jeśli informują że czas dostępności towaru ok 6-7dni a po 3tyg zamówienie nie zostaje wysłane to dla mnie zwykła ignorancja klienta.
Po co te ściemnianie na telefonie.

Ja bym też się wnerwil. Szczególnie że często zależy na czasie i wtedy jestem skłonny doplacic parę złotych za dostawę w terminie.

Na miejscu byłoby:
1. Poinformować klienta "przepraszamy nie uda się dostarczyć zamówienia w czasie do... ponieważ..."
2. Dać wybór: możesz anulować zamówienie lub jednak je zostawić a dostaniesz w zamian darmową wysyłkę/5% rabatu na kolejne zamówienie/uśmiech bombelka pani Jadzi z sekretariatu
arkomania.pl, dragonn
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: FlameRunner »

Nawet licząc tak:
8 grudnia, wtorek
+ do tego 1 dzień roboczy na zaksięgowanie przelewu
+ do tego 7 dni roboczych na przygotowanie zamówienia (to jest piątek 18 grudnia, a święta są dopiero pod koniec następnego tygodnia)
+ do tego 2 dni robocze na dostawę
wychodzi dostawa we wtorek 22 grudnia.

-------
Sklepu nie znam. Autora wątku nie znam. Do opinii (zarówno tych pozytywnych i negatywnych) pisanych z kont typu "liczba postów: 3" podchodzę z bardzo dużą nieufnością. Powyżej napisałem tylko, czego bym się spodziewał w najgorszym przypadku przy zamówieniu z czasem realizacji "6-7 dni".
matikyle
Postów w temacie: 1
Posty: 119
Rejestracja: 03 maja 2019, 17:17
Lokalizacja: Zabrze
x 24

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: matikyle »

Na "pocieszenie" dodam, że wszystkie profile z tego sklepu przyszły mi krzywo pocięte i musiałem sobie kombinować dodatkowo planowanie :D. Z tego powodu musiałem dokupić 2 profile. Jak się okazało kupując z allegro ten sam sklep był schowany pod inną nazwą i 2 razy dostałem krzywe :(. Dostawa z Ali to przy nich rakieta (w maju też ponad miesiąc czekałem).
Awatar użytkownika
Marvin27
Postów w temacie: 1
Posty: 709
Rejestracja: 26 paź 2017, 19:00
Lokalizacja: Wielka Wieś k./Wojnicza
Drukarka: Prusa MINI
x 170

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Marvin27 »

Ja też niestety nie jestem zadowolony z dokładności cięcia profili z tego sklepu i to dwukrotnie, też musiałem sobie docinać na ukośnicy (specjalnie zakupiłem).
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

Także ku przestrodze dla innych... nie dość, że obsługa jak z GSu to jeszcze straszycie jakością towaru. Może kiedyś dostanę to się dam znać jak z kątami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komentarze”