Sklep v-slot.pl - opinie

Polecasz bądź odradzasz interesy z daną osobą lub firmą?
Regulamin forum
Przed opublikowaniem ogłoszenia zapoznaj się z regulaminem działu giełda.
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

morf pisze:Sam wysyłam kartony z "re-use" dopóki się nie nadaje.
Ja też, ale nie wysłałbym długopisu w pudełku po zimowych butach. No sorry. No wstyd. Ale to pryszcz względem rzucania słuchawką i późniejszego nieodbierania telefonu.

Towar wydaje się w porządku. Kąty też.
Awatar użytkownika
dragonn
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6383
Rejestracja: 12 gru 2016, 21:50
Lokalizacja: Opole
Drukarka: LUME
x 1455

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: dragonn »

LancerX pisze:
morf pisze:Sam wysyłam kartony z "re-use" dopóki się nie nadaje.
Ja też, ale nie wysłałbym długopisu w pudełku po zimowych butach.
Teraz to wygląda jak byś musiał coś znaleźć do czego się przyczepić.
Opakowanie to opakowanie, dopóki produkt dotarł cały, nie uszkodzony to spełniło swoje zdanie i w 99% przypadku wyląduje w koszu a w 1% zostanie pewnie użyte ponownie w podobny sposób.
Awatar użytkownika
SQ9KRD
Postów w temacie: 1
Posty: 636
Rejestracja: 29 sty 2017, 10:00
Lokalizacja: Godów
Drukarka: XYZ PRO 1.0 3in1
x 107

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: SQ9KRD »

LancerX pisze: Pod ściągniętym listem przewozowym, naklejka z innej przesyłki od pana Jarosława L. z Warszawy. Nawet nie przejechane mazakiem.
Odzysk kartonu i innych wypełniaczy to jedno i to się chwali ale jeżeli to co jest napisane wyżej jest prawdą można to już podciągnąć pod art. 4 pkt 12 RODO.

Sorry taki mamy klimat i dane osób postronnych powinny być usunięte.
Reszty nie ma co komentować. Każdy ma prawo do uczciwego traktowania i kupujący i sprzedający.
Drukarki:
Da Vinci 1.0 Pro 3in1 - dla ABS`u , AnyCubic I3 Mega x 2 - dla PLA ,Anycubiq Delta Kossel - Linear - dla zabawy, AnyCubic Photon - dla detali, AnyCubic X - pole 300x300x305 + TPU
Ultimaker 2 ext - progress 65%
Mati
Postów w temacie: 1
Posty: 505
Rejestracja: 10 maja 2020, 17:28
Lokalizacja: Okolice Poznania
Drukarka: Ender 3, V-Core2 i 3
x 169

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Mati »

Ja ramę do swojego V-Core też kupowałem u nich. Scenariusz podobny - najpierw pytanie jaki jest realny czas oczekiwania, potem ten czas został 2 razy przekroczony, a na koniec paczka przyszła bez śrub trapezowych. Śruby zostały dosłane na drugi dzień, tuż po zgłoszeniu przeze mnie o braku, także nie robiłbym z tego afery - ludzki błąd.
Ale w przeciwieństwie do Ciebie ja nie miałem żadnych problemów z kontaktem. Zawsze czy to mailowo czy telefonicznie pełna kultura i profesjonalizm. Paczka przyszła odpowiednio zapakowana i sam towar był także bez zarzutu. Jedyne co to właśnie ten termin. No rozumiem nawet kilka dni, ale nie drugie tyle.
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

dragonn pisze: Teraz to wygląda jak byś musiał coś znaleźć do czego się przyczepić.
Opakowanie to opakowanie, dopóki produkt dotarł cały, nie uszkodzony to spełniło swoje zdanie i w 99% przypadku wyląduje w koszu a w 1% zostanie pewnie użyte ponownie w podobny sposób.
Nie. Hamburger podany na ręczniku też byłby cały. Majtki włożone do słoika też. A tutaj była masa syfu w którym musisz grzebać żeby powyciągać swoje graty.
Minimum szacunku by się przydało. Nawet jak się pakuje rzeczy do Cartiasu.
Karton należało po prostu wykorzystać w innym, większym gabarytowo zamówieniu.
Cytując klasyka "A jak tu będzie g***o leżało na stole to też je pokażesz czy będziesz protestował?"

Kończę ten wątek, bo teraz to już jałowa dyskusja. Przez ten temat chciałem się dowiedzieć czy ten typ tak ma, czy tylko ja miałem szczęście. O takich rzeczach trzeba mówić, bo to jedyna forma obrony. Tak było np. ze sklepem v slot europe z Francji o którym można poczytać i posłuchać. Już go nie ma. Rat Rig wydaje się obiecujący.
Awatar użytkownika
marek91
Administrator
Postów w temacie: 3
Posty: 2563
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:22
Lokalizacja: Gostyń
x 1208
Kontakt:

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: marek91 »

Panowie, zgodnie z poprzednią informacją, otworzyłem temat, przywróciłem dyskusję, wyciąłem niepotrzebny offtop.
Kopytko
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

Jako, że zostałem zmuszony do usunięcia zdjęcia w ówczesnej formie z 3. strony wątku, wklejam tutaj screen z zasłoniętymi danymi. Zamalowałem również adres strony, bo kto wie, pewnie też jest tajna.
mail2.PNG
Jak był tego powód? Otóż co robi pan Sales Manager w sobotni wieczór? Siedzi i knuje jak się zemścić za to, że ktoś po dwóch tygodniach od wpłaty upomniał się o swoje pieniądze.
jaja2.png
Sprawa tym bardziej nabiera klimatu z Monty Pythona, jako że tak jak pisałem w jednym ze wcześniejszych postów, na kartonie z przesyłką znalazłem naklejkę z pełnymi danymi innego nadawcy z Warszawy, który wysłał paczkę której odbiorcą była firma v... a nie, pewnie nie wolno.
Awatar użytkownika
Berg
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 7563
Rejestracja: 05 lis 2016, 11:57
Lokalizacja: Kraków
Drukarka: Lume, K8400, HC Evo
x 2661

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: Berg »

Pozrywaj naklejki może pod spodem jest więcej adresów, koniecznie zrób zdjęcia.
A wąchałeś karton? Miałem kota, który lubił wleźć do kartonu i się tam zlać. Jakby kartony waliły kocimi szczynami to też napisz, też będzie można sobie wyrobić opinię o sprzedawcy!
Jednym słowem szukaj, wąchaj, tnij, aglądaj kolejny tydzień, na pewno na coś trafisz a my chętnie o tym przeczytamy.

@LancerX, tak z ciekawości, ty specjalnie założyłeś konto na reprapy.pl by jeździć po firmie co Ci na gwiazdkę aluminiowych patyków nie przysłała?

Może czas coś wydrukować?
Adinfo
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 8
Posty: 2456
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 306

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: mcxmcx »

Jeszcze raz. Pan sales jest w pracy i niestety, jego nie obowiązują zasady ochrony danych osobowych.

Podpisał się, dał d... to teraz świeci gola d... I nic nie zmieni powoływanie się na rodo, bo rodo dotyczy wyłącznie konsumentów.
rydz
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
LancerX
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 9
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:06

Re: Sklep v-slot.pl - opinie

Post autor: LancerX »

rafaljot, a nie chciałbyś się odnieść do głównego tematu, czyli nowego maila, który dostałem w sobotę? Czy będziesz komentował tylko dwie ostatnie linijki w których to mówię, że sklep wytyka mi zapałkę w oku a belki w swoim nie widzi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komentarze”