Trianglelabs i kilka przedmiotów

Przesyłki, sprawy celno-skarbowe, VAT, cło itp.
Mati
Postów w temacie: 3
Posty: 505
Rejestracja: 10 maja 2020, 17:28
Lokalizacja: Okolice Poznania
Drukarka: Ender 3, V-Core2 i 3
x 169

Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: Mati »

Chcę zamówić kilka elementów do głowicy v6 od trójkątnych na aliexpress, ale gdy dodaję wszystko do koszyka to sumuje mi koszta wysyłki, przez co przesyłka wychodzi drożej niż same wybrane przedmioty. Próbowałem się kontaktować z nimi przez przycisk kontakt z pytaniem czy wszystko to mogą mi wysłać razem w rozsądnej cenie (a najlepiej z darmową przesyłką :) ) , ale brak jakiegokolwiek odzewu, innej formy kontaktu (maila jakiegoś czy coś) nigdzie nie widzę. Był ktoś w podobnej sytuacji? Udało się to jakoś załatwić? A może nie warto tracić czasu i od razu szukać tych rzeczy gdzieś indziej...
Awatar użytkownika
TDI-CAD
Postów w temacie: 1
Posty: 1538
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: K1C, Gate 1 fiber
x 568

Re: Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: TDI-CAD »

Normalka zamawiaj osobno wyszukując darmową wysyłkę.
Mati
Awatar użytkownika
kamilxxg
Postów w temacie: 1
Posty: 257
Rejestracja: 25 lis 2018, 19:18
Drukarka: Ender-3 Bear Upgrade
x 71

Re: Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: kamilxxg »

Jeśli jest taka opcja można wybrać tam gdzie się da darmową przesyłkę a w jednej rzeczy Aliexpress Standard Shipping, powinni wysłać wszystko ASS wtedy. Jeśli jakiś przedmiot nie ma darmowej przesyłki pozostaje czekać na odpowiedź.
Mati
Ender-3 "Bear Upgrade" SKR V1.4, TMC2209, Dragon, BMG | Wyeliminowałem szparkę zanim to było modne!
Mingda MD-16 Fabryczna wersja... na razie
Awatar użytkownika
Pjoter
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 2004
Rejestracja: 16 lis 2017, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk
Drukarka: HEVO, MK3S
x 877

Re: Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: Pjoter »

Kilkukrotnie, z powodzeniem pytałem o obniżenie opłaty za wysyłkę. Musisz dodać wszystko do koszyka, przejść do płatności i ja anulować. W takiej sytuacji zamówienie jest już widoczne przez sprzedawcę. Wtedy wysyłam zapytanie o koszta wysyłki, cena jest modyfikowana i dopiero wtedy place. Jeśli sprzedawca nie obniży ceny to możesz anulować zamówienie.
Mati, sq4nyy
Moje wydruki | Thingiverse | PrusaPrinters
Anycubic i3 Mega - sprzedana
HyperCube Evolution #1 - worklog
Ender-2 - sprzedana
Prusa MK3S - odkupiona używana
HyperCube Evolution #2 - szukam na nią miejsca na razie w odstawce
Mati
Postów w temacie: 3
Posty: 505
Rejestracja: 10 maja 2020, 17:28
Lokalizacja: Okolice Poznania
Drukarka: Ender 3, V-Core2 i 3
x 169

Re: Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: Mati »

No właśnie wczoraj jeszcze przynajmniej 2 z przedmiotów, które chcę zamówić miało darmową ASS, ale dzisiaj już widzę, że wszystko płatne 10-15zł za ASS.
Aczkolwiek jak dodałem wszystko do koszyka naliczyło automatycznie rabat, tak że przeliczając za samą wysyłkę wyszło jakieś ~33zł. Jeszcze ciekawiej się zrobiło jak wszędzie wybrałem wysyłkę ASS - wtedy cena spadła do poziomu 24zł. To już nawet jest akceptowalne. Popatrzę może coś jeszcze dorzucę do zamówienia to może wyjdzie jeszcze mniej za samą wysyłkę.
Ciekawy pomysł z tym anulowaniem przy płatności, spróbuję. Dzięki wszystkim za rady :)
Awatar użytkownika
Zepco
Postów w temacie: 1
Posty: 1555
Rejestracja: 25 kwie 2017, 22:23
Lokalizacja: Kielce
Drukarka: PRUSA i3 MK2S
x 294

Re: Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: Zepco »

A nie jest tak na aliexpress, że jak wybierzesz dla wszystkich przedmiotów ten sam rodzaj wysyłki to robi sam rabat i obniża cenę? W koszyku po prawej stronie gdzie jest podsumowanie powinno być Oszczędności
Prusa i3 MK2S
Anet A8 - rozebrana na części...
3DGence One
Awatar użytkownika
Pjoter
Drukarz
Postów w temacie: 2
Posty: 2004
Rejestracja: 16 lis 2017, 18:53
Lokalizacja: Gdańsk
Drukarka: HEVO, MK3S
x 877

Re: Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: Pjoter »

Różnie z tą obniżką jest. Czasem produkt ma na sztywno cenę wysyłki wbitą (i nie obniża jej nic bo zapewne cena produktu jest niższa aby ludzie chętniej klikali). Tak jest podajże z podkładką magnetyczną do blach sprężynowych. Cena przedmiotu 40 zł a wysyłka 60 zł na sztywno i nie da rady tego obniżyć. Inaczej jest z jakimiś pierdołami typu grzałki, dysze, termistory itp. Taka drobnica też ma koszta wysyłki ale mi zawsze obniżają cenę do sensownej po wiadomości na priv.
Moje wydruki | Thingiverse | PrusaPrinters
Anycubic i3 Mega - sprzedana
HyperCube Evolution #1 - worklog
Ender-2 - sprzedana
Prusa MK3S - odkupiona używana
HyperCube Evolution #2 - szukam na nią miejsca na razie w odstawce
Mati
Postów w temacie: 3
Posty: 505
Rejestracja: 10 maja 2020, 17:28
Lokalizacja: Okolice Poznania
Drukarka: Ender 3, V-Core2 i 3
x 169

Re: Trianglelabs i kilka przedmiotów

Post autor: Mati »

Zepco pisze:A nie jest tak na aliexpress, że jak wybierzesz dla wszystkich przedmiotów ten sam rodzaj wysyłki to robi sam rabat i obniża cenę? W koszyku po prawej stronie gdzie jest podsumowanie powinno być Oszczędności
Generalnie tak, ale i tak przy większej liczbie przedmiotów ten koszt wysyłki potrafi być spory. Dzień po tym jak napisałem tutaj posta dostałem odpowiedź od TL z sugestią taką jak napisał Pjoter.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Import”