[Anet A8] promocja na GearBest

Znalazłeś ciekawy extruder czy głowicę? - zapodaj linka
Marcin3D
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 41
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 17:59
x 4

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: Marcin3D »

Jak napisali ze wysłali to za jakieś 2-3 tygodnie będzie info z UK, chyba że wysłali już z UK to 3-4 dni będziesz miał.
Awatar użytkownika
morf
Drukarz
Postów w temacie: 12
Posty: 3202
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:28
Drukarka: Reprapy, Prusa MK3S
x 1574

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: morf »

Nie zamykaj sporu dopóki nie będziesz mi w rękach sprzętu i tyle.
I to sprawnego.
Done is better than perfect.
Awatar użytkownika
trike3
Postów w temacie: 34
Posty: 475
Rejestracja: 14 wrz 2017, 14:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Drukarka: Anycubic I3 Mega
x 6

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: trike3 »

Niestety zaznaczyli że ze względu na duże ilości paczek firma kurierska może mieć obsuwy .
Marcin3D
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 41
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 17:59
x 4

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: Marcin3D »

Ja jeszcze czekam na obrazy od nich kupione trzy tygodnie temu, nie spieszy mi się więc mogą nawet w styczniu dotrzeć :)
Awatar użytkownika
11master
Postów w temacie: 1
Posty: 164
Rejestracja: 30 paź 2017, 07:53
Drukarka: AA8; Sapphire+
x 4

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: 11master »

Osobiście kupowałem z ALI, z tym, że długo szukałem, aż w końcu udało się znaleźć sprzedawcę z magazynem w DE; tym samym cena pozostała jak na aukcji, dostałem ją za 5-6 dni o ile pamiętam i oczywiście żadnego cła itp. bo była już w UE. To było na początku tego roku i ceny tych z alledrogo były nie do przyjęcia (za coś co się widziało na YT tylko i nie wiadomo z czym się je itp.), a używane to już zupełnie inna bajka - tym bardziej jak już przejrzałem cały internet i widziałem pierwsze wydruki z drukarek. Teraz to bym powiedział, że nie były z drukarki tylko dych długopisów 3D :) Tak więc musiała być "nowa".
Co ciekawsze na chwilę obecną chyba bym zakup zrobił taki sam tylko od razu bym montował ABL z hallem a nie bawił się w 3 różne czujniki po drodze i wiele innych, ale sumarycznie po to to kupiłem i robiłem by się pobawić.
Druga sprawa jest taka, że sprzedawcy "hurtowi" z alledrogo już dawno wypatrzyli lukę i maja możliwość kupowania u chinoli po niższej cenie i tak podsumowując to czasami pozostaje dylemat 8-10 zł za przesyłkę więcej czy czekać 3tyg. za to samo ale taniej. NIektóre rezczy faktycznie opłaca się w państwie środka jak nie pili, ale czasami też warto kupić u nas i mieć od razu. BTW amerykanie są tutaj uprzywilejowani bo nie dość że zakup za 200-300 dolców traktują jako "tanio" a dodatkowo przesyłka dociera tam do 2 tyg. a zazwyczaj duużo szybciej.
Anet A8 BOX
Sapphire + klipperowana
Marcin3D
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 41
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 17:59
x 4

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: Marcin3D »

Większość januszy biznesu z allegro sprzedaje wirtualny towar, przykładowo anet A8 kupują po 130-140$ i tylko podają dane kupującego na allegro, chiński sklep wysyła z chin, poza sezonem 3 tygodnie to max ale teraz to dwa miesiące lekko będzie szło, no i loteria z cło/vat.
Inna sprawa jeśli jest towar w EU, widziałem ostatnio anet A8 po 170$ czyli nadal taniej niż na allegro.
od razu bym montował ABL z hallem
Nie znam trzydedrukarkowego slangu, napisz coś więcej :)
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: McKee »

Auto Bed Leveling
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 15
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: Kopytko »

Wracajać do tematu naliczania opłat przez DHL. Właśnie odebrałem 3 już paczkę i zero opłat za obsługę DHL. Jedynie naliczony VAT i cło.
Przemek ostatnio ( ok 2 tyg temu) tak samo miał i również brak opłat DHL. Więc trzeba nie wiem jak z nimi korespondować żeby je dostać. Moze to ,ze wypełniamy im dokumenty na gotowo się do tego przyczynia, nie wiem.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
trike3
Postów w temacie: 34
Posty: 475
Rejestracja: 14 wrz 2017, 14:01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Drukarka: Anycubic I3 Mega
x 6

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: trike3 »

Jak oblicza się vat i cło ??
Awatar użytkownika
anraf1001
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 5
Posty: 1509
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:43
Lokalizacja: Gniezno
Drukarka: Hypercube Evo
x 182

Re: [Anet A8] promocja na GearBest

Post autor: anraf1001 »

trike3 pisze:Jak oblicza się vat i cło ??
Vat to wiadomo. 23% od większości towarów, a cło to zależy. Są różne stawki od różnych produktów.
;) Pozdrawiam, Andrzej ;)
Drukarki: Hypercube Evolution :cool2:
Prusa ala Haribo/Mk3 :cool2:

Wsiadając do taksówki mówię: "G28"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki z aliexpress/ebay itp.”