No i mamy chińskiego tytana

Znalazłeś ciekawy extruder czy głowicę? - zapodaj linka
Awatar użytkownika
Marcin1415
Postów w temacie: 6
Posty: 434
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:44
Lokalizacja: Kielce
x 48

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Marcin1415 »

Artu pisze:Link dla lenia :smile2:
Artur bez przesady. Umiem to odnaleźć. Chodziło mi o konkretnego sprzedawcę a kilku go sprzedaje. Pisaliście że szybko dochodzi przesyłka a to jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: virgin71 »

Marcin1415 pisze:
Artu pisze:Link dla lenia :smile2:
Artur bez przesady. Umiem to odnaleźć. Chodziło mi o konkretnego sprzedawcę a kilku go sprzedaje. Pisaliście że szybko dochodzi przesyłka a to jest bardzo ważne.
Wiesz, zbliżają się święta, jesteśmy po 11.11 (chiński czarny piątek/dzień darmowej dostawy), czarnym piątku, zbliża się cyfrowy poniedziałek i mikołaj. Nie nastawiaj się na szybką dostawę, bo ona nie zależy od sprzedawcy, tylko od poczty. Ta nie dość, że robi co chwilę strajk włoski na międzynarodowej, to jeszcze specjalnie spowalnia zagraniczne.
Zwykle paczki dochodziły poniżej 2 tygodni. Ostatnio potrafią iść miesiąc. List z Włoch szedł do mnie 2 tygodnie, a to przecież Europa...
Awatar użytkownika
Artu
Drukarz
Postów w temacie: 8
Posty: 2422
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:37
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Drukarka: Anycubic Delta +
x 469
Kontakt:

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Artu »

Marcin1415 pisze:
Artu pisze:Link dla lenia :smile2:
Artur bez przesady. Umiem to odnaleźć. Chodziło mi o konkretnego sprzedawcę a kilku go sprzedaje. Pisaliście że szybko dochodzi przesyłka a to jest bardzo ważne.
Się nie ciskaj, bo chyba jest to obecnie jedyny sprzedawca z tym ekstruderem :git: Tamten poprzedni (Trianglelab) zniknął w nie wyjaśnionych okolicznościach :shock:

EDYTA: Jednak nie zniknął, tylko teraz ma w jednej ofercie wiele "setów" i trudniej "namierzyć" :smile2: 3D printer E3DV6 Cyclops dual head upgrade kit 2WAY in 1WAY out TL-Feeder Prusa bowden splitter prometheus multi feeder System :thumbup:

EDYTA II: Pojedynczy też jest: 3D printer extruder titan Extruder for desktop FDM 3D printer reprap MK8 J-head bowden free shipping., tylko też "głupio" opisany :shock:
Pozdrawiam, Artur

# Delta Anycubic - na sprzedaż...

# Bambu Lab A1 + AMS mini - drukuje jak szalona :mrgreen:

Moje wypociny na Thingiverse 8-)
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Kopytko »

o widze ,ze teraz robi głębsze nacięcia we wszystkich zebatkach. ja ori dostałem z płytkim nacieciem ( krzywym) napisałem do niego to mi wysłał 3 zebatki z głębokim juz.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Marcin1415
Postów w temacie: 6
Posty: 434
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:44
Lokalizacja: Kielce
x 48

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Marcin1415 »

Artu pisze:
Marcin1415 pisze:
Artu pisze:Link dla lenia :smile2:
Artur bez przesady. Umiem to odnaleźć. Chodziło mi o konkretnego sprzedawcę a kilku go sprzedaje. Pisaliście że szybko dochodzi przesyłka a to jest bardzo ważne.
Się nie ciskaj, bo chyba jest to obecnie jedyny sprzedawca z tym ekstruderem :git: Tamten poprzedni (Trianglelab) zniknął w nie wyjaśnionych okolicznościach :shock:

EDYTA: Jednak nie zniknął, tylko teraz ma w jednej ofercie wiele "setów" i trudniej "namierzyć" :smile2: 3D printer E3DV6 Cyclops dual head upgrade kit 2WAY in 1WAY out TL-Feeder Prusa bowden splitter prometheus multi feeder System :thumbup:

EDYTA II: Pojedynczy też jest: 3D printer extruder titan Extruder for desktop FDM 3D printer reprap MK8 J-head bowden free shipping., tylko też "głupio" opisany :shock:

Wyszukało mi kilku sprzedawców więc nie wiedziałem który to. Czy ktoś napisze jak się sprawuje extruder?
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Kopytko »

U mnie bez problemów, czy jest różnica pomiędzy innym ? nie widzę ... Plus, to można założyć mniejszy silnik i lepiej zamocować do wózka. no i mamy większa rozdzielczość więc nie ma mowy o skośnych paskach.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Awatar użytkownika
Marcin1415
Postów w temacie: 6
Posty: 434
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:44
Lokalizacja: Kielce
x 48

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Marcin1415 »

Kopytko pisze:U mnie bez problemów, czy jest różnica pomiędzy innym ? nie widzę ... Plus, to można założyć mniejszy silnik i lepiej zamocować do wózka. no i mamy większa rozdzielczość więc nie ma mowy o skośnych paskach.
Te cholerne skośne prążki widzę nawet teraz jak mam bowden, lekkie ale są. Chcę teraz doszlifować jakość druku na maxa.
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 11
Posty: 3452
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 566

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Kopytko »

Marcin warto go kupić. cena nie jest zaporowa a sprzęcik dobrze wykonany.

PS. a ja kupiłem następne 2 i łącznik do zrobienia cyclopa:P i kupiłem jeszcze vulcano dysze i blok :P Wkońcu mikolajki idą można sobie pozwolić.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
Garreth
Postów w temacie: 8
Posty: 181
Rejestracja: 20 kwie 2016, 14:49
x 34

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: Garreth »

Idealnie jest jeszcze doposazyc sie w silnik 400kr/obr,wtedy ekstruder dziala miodzio :)
Awatar użytkownika
samezrp
Postów w temacie: 1
Posty: 1023
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:57
x 66

Re: No i mamy chińskiego tytana

Post autor: samezrp »

Zaciekawiłeś mnie... Jaki model do ekstrudera byś polecił?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawostki z aliexpress/ebay itp.”