Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
Drunk_ZoZol
Postów w temacie: 17
Posty: 214
Rejestracja: 22 paź 2017, 11:18
x 67

Re: Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Post autor: Drunk_ZoZol »

Artu - Bardzo możliwe że można zbudować lepszą w tej samej cenie, ale na razie z DIY robię termoformierkę o polu 60x50cm, także starczy mi innych projektów, a ta wygląda na dobrze zrobioną. Nie wiem jak poszczególne elementy CR-10, ale prawdopodobnie jak stwierdzę że trzeba coś w niej zrobić/wymienić to to pewnie zrobię - pewnie do tego czasu zdążę się z nią bardziej "zaprzyjaźnić" :D

Virgin71 - Dziękuje za podlinkowanie, szukałem jakichś info szerszych i nie mogłem znaleźć o.0 Dziękuję! Wygląda na porządną, i faktycznie jeżeli po 2 miesiącach niemal ciągłego drukowania 0 widocznych śladów zużycia brak to faktycznie warto w to zainwestować. :D Tylko trzeba faktycznie będzie uważać na uszkodzenia mechaniczne ^^

Powiedzcie mi jeszcze - czy w przyszłości jeżeli będę chciał doczepić owy laser do grawerowania, czy wymienić głowicę drukującą na np. dwudrożną - nie będzie z tym problemów? Wygląda na uniwersalne urządzenie, ale - jak widzicie nie wiem wszystkiego, a właściwie nic nie wiem :D
FDM: CR-10 S4.
DLP: LC10; Photon; Phrozen 4K Mini.
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Post autor: McKee »

Drunk_ZoZol pisze:Powiedzcie mi jeszcze - czy w przyszłości jeżeli będę chciał doczepić owy laser do grawerowania, czy wymienić głowicę drukującą na np. dwudrożną - nie będzie z tym problemów? Wygląda na uniwersalne urządzenie, ale - jak widzicie nie wiem wszystkiego, a właściwie nic nie wiem :D
To już było. Druga i trzecia linia w tej odpowiedzi: viewtopic.php?f=4&t=1483&start=20#p24474
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
Drunk_ZoZol
Postów w temacie: 17
Posty: 214
Rejestracja: 22 paź 2017, 11:18
x 67

Re: Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Post autor: Drunk_ZoZol »

Faktycznie, musiałem inaczej zrozumieć tę odpowiedź :D

No to jak na razie mam zrobiony komplet, jeszcze tylko się rozeznam w testach filamentów, skompletuje całość, poszukam konkurencyjnej ceny i nie pozostaje nic innego jak zamówić :D

Btw. Na oficjalnej stronie znalazłem za 699$ wysyłka z EU, chyba taniej nie znajdę, a widzę że cena od paru dni się nie zmienia, widział ktoś to ciut taniej czy to już jest dobra oferta?
FDM: CR-10 S4.
DLP: LC10; Photon; Phrozen 4K Mini.
Awatar użytkownika
Drunk_ZoZol
Postów w temacie: 17
Posty: 214
Rejestracja: 22 paź 2017, 11:18
x 67

Re: Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Post autor: Drunk_ZoZol »

Napiszę krótko i na temat:

Drukarka zakupiona 3 tygodnie temu, po tygodniu dostarczona (Kupiona w PL od osoby prywatnej, ale to na osobny temat ;) )

I tak jak napisałem wyżej - zrobię o niej osobny temat. Pole robocze robi wrażenie - Ale... też są pewne związane z tym minusy. Wszystko będzie w temacie, który niedługo założę. Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za wszelką pomoc! :)
dziobu
FDM: CR-10 S4.
DLP: LC10; Photon; Phrozen 4K Mini.
Awatar użytkownika
dziobu
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 8908
Rejestracja: 28 gru 2016, 16:38
Drukarka: ZMorph 2.0(S)
x 5842
Kontakt:

Re: Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Post autor: dziobu »

To bardzo czekam na jakieś cokolwiek bo przymierzam się do zakupu właśnie tej drukarki ;)
Awatar użytkownika
Jakub
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 1
Posty: 284
Rejestracja: 06 sty 2019, 18:07
x 27

Re: Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Post autor: Jakub »

Ale jak stół jest zasilany 220V/230V to lepiej tam rąk nie pchać.
Awatar użytkownika
FlameRunner
Zasłużony
Postów w temacie: 1
Posty: 6568
Rejestracja: 15 kwie 2016, 21:26
x 2056

Re: Creality CR-10 S-4 - Prawidłowy "zachwyt"?

Post autor: FlameRunner »

O co chodzi?
Jak się to ma do tego wątku?
I co to wnosi dostatecznie nowego, by wykopać wątek sprzed roku?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”