Anycubic I3 Mega - czy oferty na Allegro są "legitne"?

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
GoingMad
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 21
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2018, 00:30

Re: Anycubic I3 Mega - czy oferty na Allegro są "legitne"?

Post autor: GoingMad »

Czyli coś takiego?
Obrazek

I jak byś mógł spojrzeć na wartości ścianek, grubośc itp czy coś można poprawić z góry dzięki. I jak jest z tymi tolerancjami jak dobrze zapisze STL to będzie to widoczne na wydrukach? I czy jak pojadę za bardzo i wszystko wymaxuje to nic nie walnie?
Awatar użytkownika
Kopytko
Zasłużony
Postów w temacie: 3
Posty: 3450
Rejestracja: 19 kwie 2016, 11:27
Lokalizacja: Oleśnica
Drukarka: P3Steel v4.00
x 565

Re: Anycubic I3 Mega - czy oferty na Allegro są "legitne"?

Post autor: Kopytko »

GoingMad pisze:Słaba rozdziałka? Robię to w solidoworksie i zapisuje jako STL. , jak można to jakoś poprawić to był bym wdzięczny za podpowiedzi:D.
JAk klikasz juz zapisz plik i wyskoczy okno pojawia ci się an dole pole z opcjami, włączasz je i suwaczki w prawo.
:arrow: Pozdrawiam Patryk.
Aktualne drukarki :
:idea: Prusa i3 w wersji p3steel v1.00 :idea: Prusa i3 2 wersji p3steel v4.00 long :idea: Replicator 1 by CTC :idea: Delta Kossel :idea:UM2+extended
W budowie : COSIEK 70x70x70 :devil:
GoingMad
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 21
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2018, 00:30

Re: Anycubic I3 Mega - czy oferty na Allegro są "legitne"?

Post autor: GoingMad »

JAk klikasz juz zapisz plik i wyskoczy okno pojawia ci się an dole pole z opcjami, włączasz je i suwaczki w prawo.
Już ogarnąłem ale dzięki :D masz tam zdjęcie wcześniej 3x pokręteł od niskiej do wysokiej rozdziałki jak to wygląda. A wiesz może jak to wpływa na wydruk i czy w ogóle?
Awatar użytkownika
McKee
Zasłużony
Postów w temacie: 4
Posty: 2630
Rejestracja: 20 kwie 2016, 23:00
x 717

Re: Anycubic I3 Mega - czy oferty na Allegro są "legitne"?

Post autor: McKee »

Środkowy wygląda OK. To co widać na podglądzie (kształt walca ułożony z prostopadłościanów), będzie też widać na wydruku (zapewne w trochę mniejszym stopniu, bo powiększenie elementu jest duże). Nie ma sensu przesadzać z rozdzielczością - ustawianie większej niż drukarka jest w stanie wydrukować daje tylko większą ilość danych do obrobienia przez dość słaby procesor co może jedynie pogorszyć wydruk.
Motto na dziś: "How may I abuse you?"
Awatar użytkownika
virgin71
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 11
Posty: 2581
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:07
Lokalizacja: Wrocław
Drukarka: Ultimaker | U30
x 497
Kontakt:

Re: Anycubic I3 Mega - czy oferty na Allegro są "legitne"?

Post autor: virgin71 »

Tutaj się to sprawdzi, ale normalnie top i bottom 4 warstwy to mało, jak wydruk ma być solidny.
GoingMad
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 21
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2018, 00:30

Re: Anycubic I3 Mega - czy oferty na Allegro są "legitne"?

Post autor: GoingMad »

Wydruk wyszedł tylko musiałem ustawić go pionowo tym kijkiem do dołu, pod kątem za każdym razem kijek się odrywał i nie szło tego naprawić ale już jest zamontowane i działa:). Teraz mam kolejny problem druk po jednej stronie jest idealny a po drugiej ma dziury, wystające kolce i nie wiem jaki jest tego powód. Ustawienia standardowe nic nie zmieniałem.
Obrazek Obrazek :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”