Drukarka do 10k do firmy

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
WillingMagic
Postów w temacie: 4
Posty: 312
Rejestracja: 25 kwie 2016, 22:42
Lokalizacja: Warszawa
Drukarka: -
x 28

Re: Drukarka do 10k do firmy

Post autor: WillingMagic »

I chyba wezmę UM2+, szczególnie że DD ma filamentu 2.85 w ofercie. Chociaż trochę mnie kusi Zortax M200.
A narazie czekam na powrót przełożonego z urlopu.
DanyQsh
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 6
Posty: 213
Rejestracja: 22 wrz 2016, 20:11
Lokalizacja: Zabrze
Drukarka: The Thing+Replicape
x 12

Re: Drukarka do 10k do firmy

Post autor: DanyQsh »

Mamy tą drukarkę w firmie po moich analizach i Waszych uwagach z pierwszej strony tematu. Mogę ją szczerze polecić. Jest solidnie wykonana i zaprojektowana z głową. Drukuje bardzo dobrze jakościowo i wymiarowo. Wydruki przygotowuje się szybko i nie mamy problemu z ich montażem. Obsługa jest dość uproszczona, a Cura pisana pod tą drukarkę jest moim ulubionym slicerem i bardziej mi odpowiada niż np. S3d. Większość ustawień jest już dobrana i dodatku slicer ciągle jest rozwijany. Szkoda jedynie, że nie łączy się z drukarką bez Octoprint. Pokrętło nie zawsze się sprawdza, ale to raczej mały problem. Zaletą jest cicha praca - do biura się nadaje. To moje główne spostrzeżenia i mam nadzieję że coś pomogę. Jakbym miał kupić drugą drukarkę w tej samej klasie to byłaby to m200, żeby mieć dwie różne. Na pewno też jest dobrym urządzeniem tym bardziej po otwarciu się na pozostałe filamenty możliwość uzywania PLA.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”