Monoprice MP za £160 delivered.

Zastanawiasz się co wybrać? Zapytaj tutaj.
balgator
Konto z ograniczeniami
Postów w temacie: 3
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwie 2016, 10:24
x 24

Re: Monoprice MP za £160 delivered.

Post autor: balgator »

SizaryK pisze:
balgator pisze: zamówiłem Elegoo Marsa
Dostałeś już? Jak pierwsze wrażenia?
Sam zobacz. Pięć figurek naraz, czwarty wydruk w ogóle, jaki zrobiłem. Przed chwilą ściągnąłem z drukarki.
IMG_20191205_191849.jpg
Jestem zachwycony jakością, przerażony kosztami koniecznych wymian części eksploatacyjnych oraz zdeterminowany, by się szkolić w samym drukowaniu żywicznym, bo filozofia wydruków jest całkiem inna. I już zdążyły mi się wydruki przylepić do folii FEP, źle wypoziomować stół, nadlać wydruki w pewnych miejscach, zniekształcając wydruk, czy też oderwać podpory. Na obrazku powyżej z lewej strony na dole widać także defekt nie do końca wydrukowaną nogą.

No i jeszcze odór. Po pierwszym wydruku drukarka poleciała do piwnicy, butelkę żywicy trzymam w temperaturze pokojowej szczelnie zapakowaną w foliową torebkę.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 2464
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 309

Re: Monoprice MP za £160 delivered.

Post autor: mcxmcx »

Cena spadła do £135 z dostawą, i daj rok gwarancji.

Pan chińczyk gwarancję definiuje jako wymiana, nawet jak się zepsuje szklo lub wyświetlacz ;)

Niestety nie powiedział jaki LCD tam siedzi.

Ktoś się orientuje?

Chiqui Dizon (Monoprice)

Dec 12, 08:46 CET

Hi Marcin

How are you? We surely appreciate your time and your interests with MonoPrice products. Thanks for reaching out! In any case, you find any issue with the 3D printer were willing to provide a replacement within a year of your purchase. Whether, its an issue with the glass or the LCD, we can provide you with a replacement 3D printer. And regarding the replacement parts, for now, we are working on replenishing them from our stocks and they are not yet available. I hope you get the chance to enjoy the LOW prices up until the 15th of December.

Quick Link: https://www.monoprice.uk/collections/3d ... -3dprinter
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
mcxmcx
Drukarz
Postów w temacie: 4
Posty: 2464
Rejestracja: 09 kwie 2017, 21:32
x 309

Re: Monoprice MP za £160 delivered.

Post autor: mcxmcx »

Panowie, teraz cena za drukarkę to £112, z dostawą, oraz drugą rzeczą jest delta monoprice mini, pla i ABS , za uwaga £48.

Za chwilę będą dopłacać ;)
JGFTW
Jeżeli przypadkiem podam ceny w GBP to sobie kolego, koleżanko, pomnóż razy pięć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”